+21 44  05  1819       +98919 100 75  29      +98919 540 50  44

دوره آموزش مجازی فی ریمووال

کد دوره:    2021012910006

مجموعه:

نام استاد:

آکادمی چهره سازان  (مرکز تخصص چهره سازان)

تاریخ شروع : یکشنبه، ۱ فروردین ۱۴۰۰


تاریخ اتمام :سه شنبه، ۳۱ فروردین ۱۴۰۰

توضیح کوتاه:

  

پس از گذراندن دوره مجازی فی ریمووال، هنرجو اصول بهداشتی در انجام فی ریمووال، نحوه انجام فی ریمووال را یاد گرفته و می تواند در سالن های زیبایی کار کرده و یا کسب و کار خود را راه اندازی کند. با توجه به اینکه مجازی فی ریمووال با سلامت افراد در ارتباط است، پیشنهاد ما این است که حتما مدرک خود را از سازمان فنی و حرفه ای کشور دریافت نموده و سپس وارد بازار کار شوید.

به اشتراک گزاری

نام دوره :

دوره آموزش فی ریمووال

 

توضیحات:

 دوره آموزشی فی ریمووال در قسمت آموزش خدمات پوست در آموزشگاه چهره سازان ارائه شده است. آرایش دائم و تاتو به یکی از رایج‌ترین خدمات سالن‌های زیبایی تبدیل شده‌است.

با این حال، بعد از مدتی ممکن است که خانم‌ها از طرح یا رنگ تاتو و میکروبلیدنیگ انجام شده خسته شده و ترجیح دهند آن‌را پاک کنند.

یکی از مدرن‌ترین روش‌های پاکسازی تاتو و سایر آرایش‌های دائم، روش فی ریمووال است که توسط شرکت مطرح Phi Removal معرفی شده‌ است. این روش مدرن که بسیار سریع و موثر است، کاملا بدون درد بوده و علاوه بر پاکسازی رنگ‌های مشکی و قهوه‌ای، می‌تواند رنگ‌های خانواده قرمز را نیز به کلی پاک کند. به همین جهت، از فی ریمووال برای پاک کردن خط لب (به روش میکروپیگمنتیشن یا میکروبلیدینگ) نیز استفاده می‌شود.

 به دلیل کاربرد این هنر در سالن‌های آرایشی، چهره سازان دوره‌ی آموزشی فی ریمووال را برای هنرجویان ارائه کرده است. این دوره آموزشی مخصوص هنرجویانی است که می‌خواهند با مواد به کار رفته در این روش آشنا شده و نحوه‌ی انجام را به صورت عملی یاد بگیرند.

علاوه بر آن، هنرجو در پایان دوره ی آموزشی و گرفتن مدرک معتبر، می تواند مستقیما وارد بازار کار شده و درآمد مناسبی را برای خود ایجاد نماید.

 

سرفصل های فنی حرفه ای دوره آموزش فی ریمووال

  • بهداشت؛ شناخت و جلوگیری از عوامل بیماری زا در انجام فی ریمووال
  • آشنایی با لایه های پوستی
  • مواد مورد نیاز برای فی ریمووال و کاربرد هر یک
  • اصول ارگونومی در انجام فی ریموال
  • حرکت صحیح دست
  • باید ها و نباید ها پس از انجام فی ریمووال

 

 

 

نحوه برگزاری این دوره

کلاس های دوره آموزش فی ریمووال به صورت گروهی برگزار می شود. طبق قوانین فنی حرفه ای تعداد نفرات کلاس های خصوصی بین ۱ تا ۳ نفر، نیمه خصوصی ۳ تا ۸ نفر و گروهی از ۸ تا ۲۰ نفر تشکیل می شود. کلاس ها بعد از به حد نصاب رسیدن با هماهنگی مربی، هفته ای سه بار برگزار می شود. ضمنا برای خانم های کارمند و یا افرادی که از شهرستان تشریف می آورند، امکان برگزاری کلاس ها در آخر هفته ها، روزهای تعطیل و ساعت های عصر نیز وجود دارد.

 

 زمانبندی و هزینه دوره

نام دوره :فی ریمووال

نام استاد : آکادمی زیبایی چهره سازان

پیش نیاز : ندارد

سطح : تخصصی

نوع کلاس : خصوصی

مدت زمان : دو روز کاری

پشتیبانی : دارد

هزینه دوره :استعلام شود (تماس با مشاوره  

مدرک : فنی حرفه ای ، دانشگاهی  و CHS

 

بعد از اتمام دوره فی ریمووال، چه توانایی هایی کسب می کنید؟

پس از گذراندن دوره فی ریمووال، هنرجو اصول بهداشتی در انجام فی ریمووال، نحوه انجام فی ریمووال را یاد گرفته و می تواند در سالن های زیبایی کار کرده و یا کسب و کار خود را راه اندازی کند. با توجه به اینکه فی ریمووال با سلامت افراد در ارتباط است، پیشنهاد ما این است که حتما مدرک خود را از سازمان فنی و حرفه ای کشور دریافت نموده و سپس وارد بازار کار شوید

ابزار و وسایل مورد نیاز:

فی ریمووال با استفاده از موادی بر پایه‌ی گلیکولیک اسید انجام شده و کاملا بی‌خطر هستند. به همین جهت می‌توان از آن برای پاک کردن تاتو و آرایش دائم در نواحی حساسی همچون خط چشم و لب نیز استفاده کرد. ابزار و وسایل آموزشی در قالب پک های آموزشی به هنرجویان ارائه می شود. هزینه پک ها بر عهده هنرجو می باشد