+21 44  05  1819       +98919 100 75  29      +98919 540 50  44

دوره آموزش تخصصی شینیون

کد دوره:    20201221

مجموعه:

نام استاد:

آکادمی چهره سازان  (مرکز تخصص چهره سازان)

تاریخ شروع : 1 دی ماه 1399


تاریخ اتمام :30 بهمن ماه 1399

توضیح کوتاه:

  

پس از گذراندن دوره شینیون مو، هنرجو مهارت طراحی و نحوه ی بستن مو را با توجه به مد روز یاد می گیرد. علاوه بر آن، صفحات اینستاگرامی معتبر و محبوب نیز به هنرجویان معرفی می شود تا بتوانند همواره همراه با مد حرکت کرده و مدل های جدید را اجرا کنند. اجرای شینیون های جدید، باعث رونق کسب و کار شده که اهمیت زیادی برای هنرجو دارد.

به اشتراک گزاری

نام دوره :

دوره آموزش تخصصی شینیون

 

 

توضیحات کوتاه:

در دوره ی آموزشی شینیون مو، هنرجو ابتدا با فرم های صورت آشنا شده و سپس مدل های رایج شینیون های مو آموزش داده می شود. یکی از روش های دسته بندی شینیون مو، بر اساس کشورها بوده که در این بین، شینیون فرانسوی، شینیون رومی، شینیون هندی، شینیون کره ای و شینیون روسی، رایج تر هستند. در مرحله اول آموزش شینین مو، مدل های رایج برای شینیون مو آموزش داده می شود. در مرحله بعد، هنرجو نحوه انتخاب مدل شینیون بر مبنای فرم چهره افراد را یاد گرفته و چندین مدل شینیون را بصورت عملی انجام داده و تمرین می کند. یکی از مهم ترین بخش های انجام شینیون مو، انتخاب مدل شینیونی است که به روز بوده و اصطلاحا مد باشد. در این دوره آموزشی، ژورنال های معتبر و صفحات اینستاگرامی محبوب معرفی شده که هنرجو با دنبال کردن آن ها همواره به روز بوده و مدل های جدید شینیون را یاد گرفته و انجام می دهد. این کار باعث جلب رضایت مشتری و پر رونق شدن کسب و کار هنرجویان می شود.

 

توضیحات:

 دوره آموزش شینیون مو یا (آرایشگر موی زنانه) در قسمت آموزش خدمات موی چهره سازان  ارائه شده است. شینیون یا حالت دادن و بستن مو، خدمت رایجی است که در تمام سالن های زیبایی ارائه می شود. ظاهر مو و فرم ایستادن مو، خصوصا در مراسم ها و مهمانی ها تاثیر مستقیمی بر روی جذابیت داشته و به همین دلیل، شینیون کردن مو بین خانم ها رونق زیادی دارد. بنابراین، شینیون مو، بازار کار گسترده ای داشته و هنرجو با یاد گرفتن این مهارت و گرفتن مدرک فنی حرفه ای معتبر، می تواند وارد کسب و کار شده و درآمد خوبی داشته باشد. مدل های استفاده شده برای شینیون مو هر روز در حال گسترش بوده و آرایشگرهای خوش ذوق و سلیقه هر روزه مدل های جدید تری را ارائه می دهند. هنر جو در این دوره سبک های جدید شینیون مو از جمله شینیون های اروپایی، شینیون های خطی و ... را می آموزد.

 


آنچه در دوره شینیون مو فرا خواهید گرفت:

پس از گذراندن دوره آموزش شینیون مو، هنرجو با انواع براشینگ مو، شینیون های پایه ، شینیون های بسته، باز و نیمه باز ، چند مدل بافت و اکستنشن مو و … آشنا شده و مهارت و تخصص شینیون را متناسب با متد جدید فرا می گیرد.آشنایی با انواع ابزار شینیون مو,
آموزش براشینگ مو و ویو کردن مو
آموزش انواع شینیون بدون ابزار
آموزش انواع شینیون با ابزار
آموزش شینیون با اکستنشن مو
آموزش شینیون مو با تاج و تور
آموزش شینیون بافت مو
آموزش کرلی کردن مو و میزانپیلی

 

بازار کار دوره شینیون مو:

یکی از پرکاربرد ترین خدمات ارائه شده در سالن های زیبایی شنیون مو می باشد. باتوجه به اینکه شینیون مو کار زمان بری می باشد و نیاز به مهارت و تخصص دارد، خانم ها ترجیح می دهند نزد شینیون کار حرفه ای بروند و هزینه بابت شینیون مو پرداخت کنند. هنرجو با گذراندن دوره تخصصی و دریافت مدرک معتبر فنی حرفه ای براحتی وارد بازار کار شده و می تواند منبع درآمدی خوبی از تخصص خود داشته باشد.

 سرفصل آموزشی شینیون:

 • شینیون خطی
 • شینیون اروپایی
 • اضافه کردن مو

 

 

 • زمانبندی و هزینه دوره
 • نام دوره شینیون
 • نام استاد : آکادمی چهره سازان
 • پیش نیاز : ندارد
 • سطح : تخصصی
 • نوع کلاس : خصوصی
 • مدت زمان : دو روز کاری
 • پشتیبانی : دارد
 • هزینه دوره :استعلام شود (تماس با مشاوره )
 • مدرک : فنی حرفه ای ، دانشگاهی و CHS

 

نحوه برگزاری :

به سه صورت، خصوصی، نیمه خصوصی و گروهی برگزار می شود. طبق قوانین فنی حرفه ای تعداد نفرات کلاس های خصوصی بین ۱ تا ۳ نفر، نیمه خصوصی ۳ تا ۸ نفر و گروهی از ۸ تا ۲۵ نفر تشکیل می شود. کلاس ها بعد از به حد نصاب رسیدن با هماهنگی مربی هفته ای سه بار برگزار می شود. ضمنا برای خانم هایی کارمند و یا افرادی که از شهرستان تشریف می آورند، امکان برگزاری کلاس ها در آخر هفته ها، روزهای تعطیل و ساعت های عصر نیز وجود دارد.

بعد از اتمام آموزش شینیون ، چه توانایی هایی کسب می کنید؟

پس از گذراندن دوره شینیون مو، هنرجو مهارت طراحی و نحوه ی بستن مو را با توجه به مد روز یاد می گیرد. علاوه بر آن، صفحات اینستاگرامی معتبر و محبوب نیز به هنرجویان معرفی می شود تا بتوانند همواره همراه با مد حرکت کرده و مدل های جدید را اجرا کنند. اجرای شینیون های جدید، باعث رونق کسب و کار شده که اهمیت زیادی برای هنرجو دارد. 

 

ابزار و وسایل مورد نیاز:

یکی از مزیت های یاد گرفتن شینیون مو، نیاز نداشتن به دستگاه ها و ابزار خاص است. از این رو، دوره ی آموزشی شینیون مو یکی از پر درخواست ترین دوره های آموزشی است. برای انجام شینیون مو از وسایل معمولی مثل کش مو، گیره مو، توری، بیگودی و ... استفاده شده که از این جهت، ورود به بازار کار نیازمند سرمایه اولی کمی بوده و هنرجو با اتمام دوره آموزش و گرفتن مدرک کارآموزی می تواند سریعا وارد بازار کار شود. ماكت مو جهت آموزش، فيکساتور معمولی، فيکساتور قوي، چسب مو، ژل، واكس، سنجاق ريز، سنجاق درشت، سنجاق موئي ريز، سنجاق موئي رنگی، سرم مخصوص، کش قیطانی، موی مصنوعی، برس، شانه، بیگودی، سشوار

 

کلمات کلیدی :

دوره آموزش شینیون, آموزش شینیون ,مدرک دوره آموزشی شینیون, مدرک شینیون

دوره آموزش شینیون چهره سازان, آموزش شینیون چهره سازان, مدرک آموزشی شینیون چهره سازان, شینیون چهره سازان