+21 44  05  1819       +98919 100 75  29      +98919 540 50  44

دوره آموزش تخصصی شینیون عروس

کد دوره:    202101091008

مجموعه:

نام استاد:

آکادمی چهره سازان  (مرکز تخصص چهره سازان)

تاریخ شروع : 1 بهمن ماه 1399


تاریخ اتمام :30 اسفند ماه 1399

توضیح کوتاه:

  

پس از گذراندن دوره شینیون عروس مو، هنرجو مهارت طراحی و نحوه ی بستن مو را با توجه به مد روز یاد می گیرد. علاوه بر آن، صفحات اینستاگرامی معتبر و محبوب نیز به هنرجویان معرفی می شود تا بتوانند همواره همراه با مد حرکت کرده و مدل های جدید را اجرا کنند. اجرای شینیون عروس های جدید، باعث رونق کسب و کار شده که اهمیت زیادی برای هنرجو دارد.

به اشتراک گزاری

نام دوره :

دوره آموزش تخصصی شینیون عروس

توضیحات کوتاه:

در دوره ی آموزشی شینیون عروس مو، هنرجو ابتدا با فرم های صورت آشنا شده و سپس مدل های رایج شینیون عروس های مو آموزش داده می شود. یکی از روش های دسته بندی شینیون عروس مو، بر اساس کشورها بوده که در این بین، شینیون عروس فرانسوی، شینیون عروس رومی، شینیون عروس هندی، شینیون عروس کره ای و شینیون عروس روسی، رایج تر هستند.

در مرحله اول آموزش شینین مو، مدل های رایج برای شینیون عروس مو آموزش داده می شود. در مرحله بعد، هنرجو نحوه انتخاب مدل شینیون عروس بر مبنای فرم چهره افراد را یاد گرفته و چندین مدل شینیون عروس را بصورت عملی انجام داده و تمرین می کند.

 یکی از مهم ترین بخش های انجام شینیون عروس مو، انتخاب مدل شینیون عروسی است که به روز بوده و اصطلاحا مد باشد. در این دوره آموزشی، ژورنال های معتبر و صفحات اینستاگرامی محبوب معرفی شده که هنرجو با دنبال کردن آن ها همواره به روز بوده و مدل های جدید شینیون عروس را یاد گرفته و انجام می دهد. این کار باعث جلب رضایت مشتری و پر رونق شدن کسب و کار هنرجویان می شود.

 

 دوره آموزش شینیون عروس مو یا (آرایشگر موی زنانه) در قسمت آموزش خدمات موی چهره سازان  ارائه شده است. شینیون عروس یا حالت دادن و بستن مو، خدمت رایجی است که در تمام سالن های زیبایی ارائه می شود.

 ظاهر مو و فرم ایستادن مو، خصوصا در مراسم ها و مهمانی ها تاثیر مستقیمی بر روی جذابیت داشته و به همین دلیل، شینیون عروس کردن مو بین خانم ها رونق زیادی دارد.

 بنابراین، شینیون عروس مو، بازار کار گسترده ای داشته و هنرجو با یاد گرفتن این مهارت و گرفتن مدرک فنی حرفه ای معتبر، می تواند وارد کسب و کار شده و درآمد خوبی داشته باشد.

مدل های استفاده شده برای شینیون عروس مو هر روز در حال گسترش بوده و آرایشگرهای خوش ذوق و سلیقه هر روزه مدل های جدید تری را ارائه می دهند. هنر جو در این دوره سبک های جدید شینیون عروس مو از جمله شینیون عروس های اروپایی، شینیون عروس های خطی و ... را می آموزد.

 


آنچه در دوره شینیون عروس مو فرا خواهید گرفت:

پس از گذراندن دوره آموزش شینیون عروس مو، هنرجو با انواع براشینگ مو، شینیون عروس های پایه ، شینیون عروس های بسته، باز و نیمه باز ، چند مدل بافت و اکستنشن مو و … آشنا شده و مهارت و تخصص شینیون عروس را متناسب با متد جدید فرا می گیرد.آشنایی با انواع ابزار شینیون عروس مو,
آموزش براشینگ مو و ویو کردن مو
آموزش انواع شینیون عروس بدون ابزار
آموزش انواع شینیون عروس با ابزار
آموزش شینیون عروس با اکستنشن مو
آموزش شینیون عروس مو با تاج و تور
آموزش شینیون عروس بافت مو
آموزش کرلی کردن مو و میزانپیلی

 

بازار کار دوره شینیون عروس مو:

یکی از پرکاربرد ترین خدمات ارائه شده در سالن های زیبایی شنیون مو می باشد. باتوجه به اینکه شینیون عروس مو کار زمان بری می باشد و نیاز به مهارت و تخصص دارد، خانم ها ترجیح می دهند نزد شینیون عروس کار حرفه ای بروند و هزینه بابت شینیون عروس مو پرداخت کنند. هنرجو با گذراندن دوره تخصصی و دریافت مدرک معتبر فنی حرفه ای براحتی وارد بازار کار شده و می تواند منبع درآمدی خوبی از تخصص خود داشته باشد.

 سرفصل آموزشی شینیون عروس:

شینیون عروس خطی

شینیون عروس اروپایی

اضافه کردن مو

 

 

 زمانبندی و هزینه دوره

نام دوره شینیون عروس

نام استاد : آکادمی چهره سازان

پیش نیاز : ندارد

سطح : تخصصی

نوع کلاس : خصوصی

مدت زمان : دو روز کاری

پشتیبانی : دارد

هزینه دوره :استعلام شود (تماس با مشاوره )

مدرک : فنی حرفه ای ، دانشگاهی  و CHS

 

 

نحوه برگزاری :

به سه صورت، خصوصی، نیمه خصوصی و گروهی برگزار می شود. طبق قوانین فنی حرفه ای تعداد نفرات کلاس های خصوصی بین ۱ تا ۳ نفر، نیمه خصوصی ۳ تا ۸ نفر و گروهی از ۸ تا ۲۵ نفر تشکیل می شود. کلاس ها بعد از به حد نصاب رسیدن با هماهنگی مربی هفته ای سه بار برگزار می شود. ضمنا برای خانم هایی کارمند و یا افرادی که از شهرستان تشریف می آورند، امکان برگزاری کلاس ها در آخر هفته ها، روزهای تعطیل و ساعت های عصر نیز وجود دارد.

بعد از اتمام آموزش شینیون عروس ، چه توانایی هایی کسب می کنید؟

پس از گذراندن دوره شینیون عروس مو، هنرجو مهارت طراحی و نحوه ی بستن مو را با توجه به مد روز یاد می گیرد. علاوه بر آن، صفحات اینستاگرامی معتبر و محبوب نیز به هنرجویان معرفی می شود تا بتوانند همواره همراه با مد حرکت کرده و مدل های جدید را اجرا کنند. اجرای شینیون عروس های جدید، باعث رونق کسب و کار شده که اهمیت زیادی برای هنرجو دارد. 

 

ابزار و وسایل مورد نیاز:

یکی از مزیت های یاد گرفتن شینیون عروس مو، نیاز نداشتن به دستگاه ها و ابزار خاص است. از این رو، دوره ی آموزشی شینیون عروس مو یکی از پر درخواست ترین دوره های آموزشی است. برای انجام شینیون عروس مو از وسایل معمولی مثل کش مو، گیره مو، توری، بیگودی و ... استفاده شده که از این جهت، ورود به بازار کار نیازمند سرمایه اولی کمی بوده و هنرجو با اتمام دوره آموزش و گرفتن مدرک کارآموزی می تواند سریعا وارد بازار کار شود. ماكت مو جهت آموزش، فيکساتور معمولی، فيکساتور قوي، چسب مو، ژل، واكس، سنجاق ريز، سنجاق درشت، سنجاق موئي ريز، سنجاق موئي رنگی، سرم مخصوص، کش قیطانی، موی مصنوعی، برس، شانه، بیگودی، سشوار