+21 44  05  1819       +98919 100 75  29      +98919 540 50  44

دوره آموزش ریباندینگ مو

کد دوره:    202101101005

مجموعه:

نام استاد:

آکادمی چهره سازان  (مرکز تخصص چهره سازان)

تاریخ شروع : 1 بهمن ماه 1399


تاریخ اتمام :30 اسفند ماه 1399

توضیح کوتاه:

  

یکی از نکات مهمی که در صاف کردن مو، نحوه ی اتو کشیدن مو است. با توجه به اینکه حرارت زیاد ممکن است باعث صدمه رسیدن به ریشه مو شود، هنرجو باید نحوه اتو کردن مو، نحوه قرار گرفتن اتو روی مو(با توجه به ریشه مو)، فیکس ریشه را نیز بیاموزد.

به اشتراک گزاری

نام دوره :

دوره آموزش  ریباندینگ مو

 

توضیحات:

در دوره ی آموزشی صافی مو، هنرجو زیر نظر مربی فنی حرفه ای آموزش می بیند و برای شرکت در آزمون فنی حرفه ای و گرفتن مدرک معتبر این سازمان، آماده می شود. این دوره به هنرجو این توانمندی را می دهد که پس از اتمام دوره و یادگرفتن موارد آموزش داده شده بتواند مستقیما وارد بازار کار شود و بدون آسیب زدن به مو، بالاترین حد صافی و احیا مو را به مشتری ارائه دهد. در دوره ی آموزشی صافی مو ابتدا انواع مو (جنس، میزان فربودن، درجه آسیب دیدگی مو، درجه خشکی و ضخامت مو ...) به هنرجو آموزش داده شده، سپس روش های مختلف صاف کردن مو شامل ریباندینگ، صافی و احیا (گلوبال)، بوتاکس مو، پلکس تراپی و خاویارتراپی با توجه به نوع مو، شرح داده می شود. نوع مواد، درجه حرارت ، میزان مکس مواد، به صورت کامل به هنرجو در جلسه تئوری آموزش داده می شود. مزایای هر یک از این روش ها در انواع مو ها آموزش داده شده و نهایتا هنرجو با صاف کردن موهای واقعی به روش های مختلف، این حرفه را بصورت عملی نیز یاد می گیرد و تمام موارد را روی مدلی واقعی اموزش می بیند. یکی از نکات مهمی که در صاف کردن مو، نحوه ی اتو کشیدن مو است. با توجه به اینکه حرارت زیاد ممکن است باعث صدمه رسیدن به ریشه مو شود، هنرجو باید نحوه اتو کردن مو، نحوه قرار گرفتن اتو روی مو(با توجه به ریشه مو)، فیکس ریشه را نیز بیاموزد.

 

 

سرفصل های دوره آموزش  ریباندینگ مو:

شناخت انواع مو

شناخت روش های صاف کردن مو

آموزش ریباندینگ

آموزش کراتینه مو

آموزش صافی و احیا

آموزش گلوبال کردن مو

آموزش نانوگلوبال مو

آموزش پروتئین تراپی

آموزش پلکس تراپی

آموزش خاویار تراپی

 

 

دوره صاف کردن مو

در دوره ی آموزشی صافی مو، هنرجو زیر نظر مربی فنی حرفه ای آموزش می بیند و برای شرکت در آزمون فنی حرفه ای و گرفتن مدرک معتبر این سازمان، آماده می شود.

این دوره به هنرجو این توانمندی را می دهد که پس از اتمام دوره و یادگرفتن موارد آموزش داده شده بتواند مستقیما وارد بازار کار شود و بدون آسیب زدن به مو، بالاترین حد صافی و احیا مو را به مشتری ارائه دهد.

در دوره ی آموزشی صافی مو ابتدا انواع مو (جنس، میزان فربودن، درجه آسیب دیدگی مو، درجه خشکی و ضخامت مو ...) به هنرجو آموزش داده شده، سپس روش های مختلف صاف کردن مو شامل ریباندینگ، صافی و احیا (گلوبال)، بوتاکس مو، پلکس تراپی و خاویارتراپی با توجه به نوع مو، شرح داده می شود. نوع مواد، درجه حرارت ، میزان مکس مواد، به صورت کامل به هنرجو در جلسه تئوری آموزش داده می شود.

 مزایای هر یک از این روش ها در انواع مو ها آموزش داده شده و نهایتا هنرجو با صاف کردن موهای واقعی به روش های مختلف، این حرفه را بصورت عملی نیز یاد می گیرد و تمام موارد را روی مدلی واقعی اموزش می بیند.

یکی از نکات مهمی که در صاف کردن مو، نحوه ی اتو کشیدن مو است. با توجه به اینکه حرارت زیاد ممکن است باعث صدمه رسیدن به ریشه مو شود، هنرجو باید نحوه اتو کردن مو، نحوه قرار گرفتن اتو روی مو(با توجه به ریشه مو)، فیکس ریشه را نیز بیاموزد.

 

 

 دوره  ریباندینگ مو

 ریباندینگ مو یا یا صافی ژاپنی یا صافی شلاقی روشی است که با مواد شیمیایی و حرارت تغییر در ساختار مو ایجاد می شود و در نهایت موها کاملا لخت، نرم و شفاف می شوند. در این دوره نحوه صحیح  ریباندینگ مو به هنرجویان آموزش داده می شود و روش های مراقبت بعد از این روش برای هنرجویان شرح داده می شود.  ریباندینگ مو روشی پرطرفدار برای ایجاد موهایی صاف و درخشان شده است و خدمات آن در سالن های زیبایی بین بانوان بسیار محبوب شده است.

 

 

زمانبندی و هزینه دوره :

 

نام دوره : آموزش  ریباندینگ مو

نام استاد : آکادمی چهره سازان

پیش نیاز : ندارد

سطح : تخصصی

نوع کلاس : خصوصی

مدت زمان : دو روز کاری

پشتیبانی : دارد

هزینه دوره :استعلام شود (تماس با مشاوره )

مدرک : فنی حرفه ای ، دانشگاهی  و CHS

 

 

نحوه برگزاری این دوره

تعداد شرکت کنندگان:

کلاس های دوره آموزش صافی مو به سه صورت، خصوصی، نیمه خصوصی و گروهی برگزار می شود. طبق قوانین فنی حرفه ای تعداد نفرات کلاس های خصوصی بین ۱ تا ۳ نفر، نیمه خصوصی ۳ تا ۸ نفر و گروهی از ۸ تا ۲۰ نفر تشکیل می شود. کلاس ها بعد از به حد نصاب رسیدن با هماهنگی مربی، هفته ای سه بار برگزار می شود. ضمنا برای خانم های کارمند و یا افرادی که از شهرستان تشریف می آورند، امکان برگزاری کلاس ها در آخر هفته ها، روزهای تعطیل و ساعت های عصر نیز وجود دارد.

 

بعد از اتمام دوره آموزش  ریباندینگ مو ، چه توانایی هایی کسب می کنید؟

پس از گذراندن این دوره به دلیل کامل بودن شما می توانید در سالن های زیبایی مشغول به کار شوید و یا حتی به صورت مستقل در این زمینه فعالیت کنید. پیشنهاد ما این است که حتما مدرک خود را از سازمان فنی و حرفه ای کشور دریافت نموده و سپس وارد بازار کار شوید.

 

 

ابزار و وسایل مورد نیاز:

ابزار و وسایل آموزشی در قالب پک های آموزشی به هنرجویان ارائه می شود. هزینه پک ها بر عهده هنرجو می باشد. این ابزار شامل موارد زیر می شود: برای صاف کردن مو به روش های مختلف، مهم ترین ابزار، اتو با درجه حرارت واقعی 230 درجه است که بیشتر مواقع با دستگاه اهمتر، دمای واقعی آن سنجیده می شود. اتو مو با درجه 230 ، سشوار دستی و کلاهی با دمای سرد و گرم، مواد کراتین و پلکس، روغن آرگان، برس کاچوئی، شامپو با ph. بالا، شامپو فری سولفات، ماسک مو، عینک، ماسک، حوله، دورگردنی، گوش گیر پلاستیکی، کلیپس مو، هواکش قوی