+21 44  05  1819       +98919 100 75  29      +98919 540 50  44

دوره آموزش مجازی کراتینه نانو و گلوبال مو

کد دوره:    202101091003

مجموعه:

نام استاد:

آکادمی چهره سازان  (مرکز تخصص چهره سازان)

تاریخ شروع : 1 بهمن ماه 1399


تاریخ اتمام :30 اسفند ماه 1399

توضیح کوتاه:

  

دوره آموزشی کراتینه نانو و گلوبال مو در قسمت آموزش خدمات مو آموزشگاه چهره سازان ارائه شده است. صاف کردن مو یکی از خدمات جذاب و پرطرفدار در سالن های زیبایی و آرایشگاه هاست و به تبع آن هنرجویان زیادی برای یادگیری این دوره آموزشی درخواست می دهند.

به اشتراک گزاری

نام دوره :

دوره آموزش کراتینه نانو و گلوبال مو

 

توضیحات کوتاه:

دوره آموزشی کراتینه نانو و گلوبال مو در قسمت آموزش خدمات مو آموزشگاه چهره سازان ارائه شده است. صاف کردن مو یکی از خدمات جذاب و پرطرفدار در سالن های زیبایی و آرایشگاه هاست و به تبع آن هنرجویان زیادی برای یادگیری این دوره آموزشی درخواست می دهند.

 صاف کردن مو به روش های متعددی مثل ریباندینگ، صافی و احیا مو، گلوبال، نانوگلوبال، پروتئین تراپی، پلکس تراپی، خاوریار تراپی و ... انجام می شود که هنرجو در این دوره آموزشی، تمامی این روش ها را آموزش می بینند. از آنجایی که در بیشتر روش های کراتینه نانو و گلوبال مو، از مواد شیمیایی و اتوی مو استفاده می شود،

باز کردن پولک های مو، مواد گذاری، اتوکشی، فیکس کردن مواد باید با دقت و ظرافت خاص آموزش داده شود، تا هنرجو حین انجام کار به مو آسیب نزند.

در دوره ی آموزشی کراتینه نانو و گلوبال مو، هنرجو زیر نظر مربی فنی حرفه ای آموزش می بیند و برای شرکت در آزمون فنی حرفه ای و گرفتن مدرک معتبر این سازمان، آماده می شود.

این دوره به هنرجو این توانمندی را می دهد که پس از اتمام دوره و یادگرفتن موارد آموزش داده شده بتواند مستقیما وارد بازار کار شود و بدون آسیب زدن به مو، بالاترین حد صافی و احیا مو را به مشتری ارائه دهد.

 در دوره ی آموزشی کراتینه نانو و گلوبال مو ابتدا انواع مو (جنس، میزان فربودن، درجه آسیب دیدگی مو، درجه خشکی و ضخامت مو ...) به هنرجو آموزش داده شده، سپس روش های مختلف صاف کردن مو شامل ریباندینگ، صافی و احیا (گلوبال)، بوتاکس مو، پلکس تراپی و خاویارتراپی با توجه به نوع مو، شرح داده می شود.

نوع مواد، درجه حرارت ، میزان مکس مواد، به صورت کامل به هنرجو در جلسه تئوری آموزش داده می شود. مزایای هر یک از این روش ها در انواع مو ها آموزش داده شده و نهایتا هنرجو با صاف کردن موهای واقعی به روش های مختلف، این حرفه را بصورت عملی نیز یاد می گیرد و تمام موارد را روی مدلی واقعی اموزش می بیند. یکی از نکات مهمی که در صاف کردن مو، نحوه ی اتو کشیدن مو است. با توجه به اینکه حرارت زیاد ممکن است باعث صدمه رسیدن به ریشه مو شود، هنرجو باید نحوه اتو کردن مو، نحوه قرار گرفتن اتو روی مو(با توجه به ریشه مو)، فیکس ریشه را نیز بیاموزد.

 

 

سرفصل های دوره کراتینه نانو و گلوبال مو

شناخت انواع مو

شناخت روش های صاف کردن مو

آموزش ریباندینگ

آموزش کراتینه مو

آموزش صافی و احیا

آموزش گلوبال کردن مو

آموزش نانوگلوبال مو

آموزش پروتئین تراپی

آموزش پلکس تراپی

آموزش خاویار تراپی

آموزش بوتاکس مو

 

 

  زمانبندی و هزینه دوره :

نام دوره: کراتینه نانو و گلوبال مو

نام استاد : آکادمی چهره سازان

پیش نیاز : ندارد

سطح : تخصصی

نوع کلاس : خصوصی

مدت زمان : دو روز کاری

پشتیبانی : دارد

هزینه دوره :استعلام شود (تماس با مشاوره )

مدرک : فنی حرفه ای ، دانشگاهی  و CHS

 

 

نحوه برگزاری :

کلاس های دوره آموزش کراتینه نانو و گلوبال مو به سه صورت، خصوصی، نیمه خصوصی و گروهی برگزار می شود. طبق قوانین فنی حرفه ای تعداد نفرات کلاس های خصوصی بین ۱ تا ۳ نفر، نیمه خصوصی ۳ تا ۸ نفر و گروهی از ۸ تا ۲۰ نفر تشکیل می شود. کلاس ها بعد از به حد نصاب رسیدن با هماهنگی مربی هفته ای سه بار برگزار می شود. ضمنا برای خانم هایی کارمند و یا افرادی که از شهرستان تشریف می آورند، امکان برگزاری کلاس ها در آخر هفته ها، روزهای تعطیل و ساهت های عصر نیز وجود دارد

 

 

بازار کار کراتینه نانو و گلوبال مو چطوره؟

صاف کردن مو یکی از خدمات رایجی است که در آرایشگاه ها و سالن های زیبایی ارائه می شود. مراحل صاف کردن مو تقریبا زمان بر بوده ولی پیچیدگی خاصی ندارد که این باعث علاقه مندی هنرجویان فراوانی به یادگرفتن این حرفه شده است. با توجه به مدت زمان ماندگاری بین 8 ماه تا یکسال برای کراتینه نانو و گلوبال مو، مشتریان بسیار زیادی دارد. از نظر درآمدی جز حرفه های با درآمد بالا در آرایشگاه ها محسوب می شود.

 

 

بعد از اتمام دوره کراتینه نانو و گلوبال مو، چه توانایی هایی کسب می کنید؟

پس از گذراندن دوره کراتینه نانو و گلوبال مو، هنرجو توانایی کامل در مورد شناخت انواع مو، ارائه بهترین پیشنهاد با توجه به جنس مو و آسیب دیدگی آن به مشتری، روش های مختلف کراتینه نانو و گلوبال مو را می آموزد.

ابزار و وسایل مورد نیاز:

 

ابزار و وسایل آموزشی در قالب پک های آموزشی به هنرجویان ارائه می شود. هزینه پک ها بر عهده هنرجو می باشد. این ابزار شامل موارد زیر می شود: برای صاف کردن مو به روش های مختلف، مهم ترین ابزار، اتو با درجه حرارت واقعی 230 درجه است که بیشتر مواقع با دستگاه اهمتر، دمای واقعی آن سنجیده می شود. اتو مو با درجه 230 ، سشوار دستی و کلاهی با دمای سرد و گرم، مواد کراتین و پلکس، روغن آرگان، برس کاچوئی، شامپو با ph. بالا، شامپو فری سولفات، ماسک مو، عینک، ماسک، حوله، دورگردنی، گوش گیر پلاستیکی، کلیپس مو، هواکش قوی