+21 44  05  1819       +98919 100 75  29      +98919 540 50  44

دوره آموزش فیلینگز

کد دوره:    2021042510001

مجموعه:

نام استاد:

هما کیانی  (مرافبت از پوست)

تاریخ شروع : 1 اردیبهشت ماه 1400


تاریخ اتمام :30 اردیبهشت ماه 1400

توضیح کوتاه:

  

پس از پایان دوره فیلینگز در آکادمی چهره سازان هنرجو طریقه صحیح استفاده از استفاده از دستگاه میکرونیدلینگ جهت جوانسازی و رفع اسکار های پوستی وهمچنین کار با دستگاه پلاسما درجهت لیفت و کلاژن سازی پوست را به صورت تخصصی فرا میگیرد.

به اشتراک گزاری

نام دوره :   دوره آموزش  فیلینگز

 
دوره آموزش فیلینگز چیست ؟

این روش جوانسازی پوست، نسبت به دیگر روش‌ها دارای درد بسیار کمتری است، آموزش فیلینگز آن آسان است، درمان موضعی است و هیچ نوع بخیه و برشی وجود ندارد و شما می‌توانید با مراجعه به آکادمی چهره سازان - آموزش فیلینگز، با فراگیری آن حتی مدرک معتبر نیز دریافت کنید.

 

آموزش فیلینگز، نسل سوم آموزش پلاسماجت این امکان را به علاقه‌مندان می‌دهد که به آرزوی داشتن پوستی جوان و شاداب برسند. علاوه بر این، با این روش می‌توان از شر خال‌های گوشتی و زیگیل‌های اعصاب خوردکن نیز راحت شد، خط‌های عمیق لبخند را از بین برد، ترک‌های پوستی ناشی از چاقی یا زایمان را رفع کرد و خیلی موارد دیگر

امروزه روش‌های جوانسازی پوست به شدت رواج پیدا کرده است. روش‌هایی همچون لیزر، بوتاکس، تزریق ژل، استفاده از دستگاه‌های جوانسازی پوست و ... فیلینگز پوست نیز یکی از این روش‌هاست.

در روش فیلینگز، بافت روی پوست تبدیل به گاز می‌شود. پوست را برای چندین سال جوان می‌کند و موجب کلاژن‌سازی و لایه‌برداری عمیق پوست می‌شود.

 

سرفصل آموزشی فیلینگز:

 

 

 زمانبندی و هزینه دوره فیلینگز :

  • نام دوره: آموزش فیلینگز
  • نام استاد : آکادمی چهره سازان
  • پیش نیاز : ندارد
  • سطح : تخصصی
  • نوع کلاس : خصوصی
  • مدت زمان : دو روز کاری
  • پشتیبانی : دارد
  • هزینه دوره :استعلام شود (تماس با مشاوره )
  • مدرک : فنی حرفه ای ، دانشگاهی و CHS

 

نحوه برگزاری آموزش فیلینگز :

به سه صورت، خصوصی، نیمه خصوصی و گروهی برگزار می شود. طبق قوانین فنی حرفه ای تعداد نفرات کلاس های خصوصی بین ۱ تا ۳ نفر، نیمه خصوصی ۳ تا ۸ نفر و گروهی از ۸ تا ۲۵ نفر تشکیل می شود. کلاس ها بعد از به حد نصاب رسیدن با هماهنگی مربی هفته ای سه بار برگزار می شود.
ضمنا برای خانم هایی کارمند و یا افرادی که از شهرستان تشریف می آورند، امکان برگزاری کلاس ها در آخر هفته ها، روزهای تعطیل و ساعت های عصر نیز وجود دارد.

بعد از اتمام آموزش فیلینگز ، چه توانایی هایی کسب می کنید؟

پس از پایان دوره آموزش فیلینگز در آکادمی چهره سازان هنرجو طریقه صحیح استفاده از استفاده از دستگاه میکرونیدلینگ جهت جوانسازی و رفع اسکار های پوستی وهمچنین کار با دستگاه پلاسما  درجهت لیفت و کلاژن سازی پوست را به صورت تخصصی فرا میگیرد.

 

ابزار و وسایل مورد نیاز فیلینگز :