+21 44  05  1819       +98919 100 75  29      +98919 540 50  44

ایکس بادی اکتیو 2020

به اشتراک گزاری

ایکس‌بادی اکتیو یک متد ورزشی مدرن است، که با بهره‌گیری از تکنولوژی EMS، بیش از 90% فیبرهای عضلانی را در هر جلسه‌ی تمرین، بصورت همزمان فعال می‌کند. این متد فقط در 20 دقیقه منجر به نتایج فوق‌العاده می‌شود.

به واسطه پیشرفت تکنولوژی، بدون هیچ مانعی میتوانیم با بدنمان ارتباط برقرار کنیم و بهش بگوییم دقیقا چه چیزی ازش انتظار داریم. این روش اثربخشی رو به طرز چشم‌گیری افزایش میدهد و درنتیجه خیلی سریعتر می‌شود به افزایش قدرت، استقامت، کاهش چربی بدن، تقویت عضلات در یک ناحیه خاص یا هر هدف دیگه‌ای رسید.

هر جلسه تمرین با ایکس‌بادی بیشتر از 20 دقیقه وقتتان را نمیگیرد. در ورزش‌های سنتی فقط یک یا چند گروه عضلانی بصورت همزمان درگیر می‌شوند و به همین دلیل برای تمرین دادن کل عضلات بدن حداقل ۴ جلسه تمرینی زمان لازم است اما به کمک تکنولوژی، ایکس‌بادی تمام عضلات بدن رو بصورت همزمان درگیر و فعال می‌کند و درنتیجه فقط ۲۰ دقیقه برای تمرین دادن کل عضلات بدن کافی است.

مرین با ایکس‌بادی تمرینی بدون وزنه است. این تکنولوژی تمرین و رشد عضلات بدن رو بدون هرگونه فشار اضافه به مفاصل و تاندون‌ها ممکن کرده است. حتی اگر در حین فعالیت دیگهری دچار آسیب‌دیدگی شدید می‌توانید با ایکس‌بادی به تمرین ادامه بدید و از افت آمادگی جسمانی جلوگیری کنید.