+21 44  05  1819       +98919 100 75  29      +98919 540 50  44

دوره آموزش کامل مجازی خود آرایی میکاپ

کد دوره:    202101101008

مجموعه:

نام استاد:

آکادمی چهره سازان  (مرکز تخصص چهره سازان)

تاریخ شروع : 1 بهمن ماه 1399


تاریخ اتمام :30 اسفند ماه 1399

توضیح کوتاه:

  

در دوره ی آموزشی کامل خود آرایی میکاپ، هنرجو زیر نظر مربی فنی حرفه ای آموزش می بیند و برای شرکت در آزمون فنی حرفه ای و گرفتن مدرک معتبر این سازمان، آماده می شود. این دوره به هنرجو این توانمندی را می دهد که پس از اتمام دوره و یادگرفتن موارد آموزش داده شده بتواند مستقیما وارد بازار کار شود.

به اشتراک گزاری

نام دوره :

دوره آموزش کامل مجازی خود آرایی میکاپ

توضیحات کوتاه:

 

توضیحات :

در دوره ی آموزشی کامل خود آرایی میکاپ، هنرجو زیر نظر مربی فنی حرفه ای آموزش می بیند و برای شرکت در آزمون فنی حرفه ای و گرفتن مدرک معتبر این سازمان، آماده می شود. این دوره به هنرجو این توانمندی را می دهد که پس از اتمام دوره و یادگرفتن موارد آموزش داده شده بتواند مستقیما وارد بازار کار شود.

 در دوره های کامل خود آرایی میکاپ، نحوه ی استفاده صحیح از تمام وسایل آرایش آموزش داده می شود. علاوه بر آن، هنرجو پس از اتمام دوره می تواند رنگ ها را بهتر ست کرده و ترتیب صحیح انجام آرایش های مختلف را می آموزد.

 از آن جایی که این دوره تاکید بر آرایش چهره خود هنرجو دارد بنابراین، آرایش های متفاوتی که برای صورت ایشان مناسب است، برطرف کردن ایرادات، حذف مشکلات پوستی از آرایش و ... را شامل می شود. همچنین نحوه گذاشتن مژه، کانتور کردن و دیگر موارد آرایشی با ارائه نکات ریز آرایشی به هنرجو آموزش داده می شود.

 

سرفصل های فنی حرفه ای

شناخت پوست

ترکیب کرم پودر مناسب پوست صورت هر فرد

طرزاستفاده از پرایمر

آموزش کامل خود آرایی میکاپ با توجه به چهره خود فرد

آشنایی با دو روش سایه اصلی چشم

نحوه کشیدن خط‌ چشم، نحوه مژه گذاری

گریم چرب، گریم خشک، گریم لب

فیکس کردن آرایش

آرایش روز، آرایش شب

 

 

  زمانبندی و هزینه دوره :

نام دوره: کامل خود آرایی میکاپ

نام استاد : آکادمی چهره سازان

پیش نیاز : ندارد

سطح : تخصصی

نوع کلاس : خصوصی

مدت زمان : دو روز کاری

پشتیبانی : دارد

هزینه دوره :استعلام شود (تماس با مشاوره )

مدرک : فنی حرفه ای ، دانشگاهی  و CHS

 

 

نحوه برگزاری :

کلاس های دوره آموزش کامل خود آرایی میکاپ به سه صورت، خصوصی، نیمه خصوصی و گروهی برگزار می شود. طبق قوانین فنی حرفه ای تعداد نفرات کلاس های خصوصی بین ۱ تا ۳ نفر، نیمه خصوصی ۳ تا ۸ نفر و گروهی از ۸ تا ۲۰ نفر تشکیل می شود. کلاس ها بعد از به حد نصاب رسیدن با هماهنگی مربی، هفته ای سه بار برگزار می شود. ضمنا برای خانم های کارمند و یا افرادی که از شهرستان تشریف می آورند، امکان برگزاری کلاس ها در آخر هفته ها، روزهای تعطیل و ساعت های عصر نیز وجود دارد

 

بازار کار کامل خود آرایی میکاپ چطوره؟

دوره های کامل خود آرایی میکاپ به منظور بالا بردن اعتماد به نفس خانم ها ارائه می شود. علاوه بر آن، هنرجو می تواند با کسب دانش و تجربه کافی، به عنوان مدرس این حرفه نیز فعالیت کند. اما هدف اصلی دوره، بالا بردن توانمندی هنرجو در استفاده از ابزار آرایش خود و حفظ آراستگی صورت در هر زمان از شبانه روز است.

 

.

 بعد از اتمام آموزش کامل خود آرایی میکاپ ، چه توانایی هایی کسب می کنید؟

 

پس از گذراندن دوره کامل خود آرایی میکاپ، هنرجو مهارت های آرایش کردن صورت خود را یاد می گیرد. علاوه بر آن، با گرفتن مدرک سازمان فنی حرفه ای و کسب تجربه لازم، هنرجو می تواند خود به تدریس این حرفه مشغول شود

.

 

ابزار و وسایل مورد نیاز:

 

ابزار مورد نیاز این دوره، همان ابزاری است که همه خانم ها در کیف های شخصی خود حمل می کنند. خط چشم مایع، جامد، فون متعادل سازي چهره چرب،خشک،نيمه چرب، مداد چشم چرب، رژگونه پودري، چرب، رژلب پالتی،ماتيکی،مایع، برق لب کرم، مایع، انواع ریمل رنگی، بري دار ،شانه ای،کرم مرعوب کننده کرمی، پاک کننده پوست، شيرپاک کن، انواع لوسيون مایع، قلم خط چشم مویی صفر و یک، قلم خط لب و رژلب مویی