+21 44  05  1819       +98919 100 75  29      +98919 540 50  44

دوره آموزش میکروپیگمنتیشن لب

کد دوره:    2021042810001

نام استاد:

فریبا بلاغی  (فیبروز)

تاریخ شروع : 1 اردیبهشت ماه 1400


تاریخ اتمام :30 اردیبهشت ماه 1400

توضیح کوتاه:

  

پس از گذراندن دوره ی میکروپیگمنتیشن شما نحوه استفاده از دستگاه را فرا گرفته و علاوه بر آن، حرکات مناسب دست، نحوه ی ترسیم اولیه ابرو (یا لب و خط چشم و ...) و نحوه انتخاب رنگدانه را می آموزید. شما بلافاصله بعد از فراگیری نحوه انجام میکروپیگمنتیشن می تواند شروع بکار کنید. اما پیشنهاد ما به شما این است که حتما مدرک خود را از سازمان فنی و حرفه ای کشور دریافت نمایید

به اشتراک گزاری

نام دوره :

دوره آموزش میکروپیگمنتیشن لب

میکروپیگمنتیشن، یکی از شاخه های آرایش دائم بوده که با استفاده از قلم میکرو رنگدانه ها را در لایه ی دوم پوست وارد می کند.

میکروپیگمنتیشن در نقاط مختلف بدن از جمله ابرو، خط مو، لب و چشم ها کاربرد داشته و از این جهت، کاربرد آن گسترده است. این حرفه نه تنها برای زیبایی چهره، بلکه برای افرادی که دچار ریزش مو باشند نیز استفاده می شود. بنابراین طیف بیشتری از مشتریان را پوشش می دهد.

تفاوت اصلی روش میکروپیگمنتیشن با تاتو در ابزار و همچنین رنگدانه مورد استفاده می باشد. با توجه به دامنه کاربرد میکروپیگمنتیشن و مزایای نسبی آن در مقایسه با تاتو، این دوره آموزشی همیشه از پر درخواست ترین رشته های مورد درخواست هنرجویان است.

 از آنجایی که این روش نوعی آرایش دائم بوده و مستقیما با سلامت افراد در ارتباط است، لازم است تا هنرجویان علاوه بر فراگیری نحوه انجام میکروپیگمنتیشن، مدرک معتبر خود را از سازمان فنی و حرفه ای کشوری نیز دریافت نمایند


موارد استفاده میکروپیگمنتیشن:

 

 

 زمانبندی و هزینه دوره :

  • نام استاد : آکادمی چهره سازان
  • پیش نیاز : ندارد
  • سطح : تخصصی
  • نوع کلاس : خصوصی
  • مدت زمان : دو روز کاری
  • پشتیبانی : دارد
  • هزینه دوره :استعلام شود (تماس با مشاوره )
  • مدرک : فنی حرفه ای ، دانشگاهی و CHS

 

 

نحوه برگزاری میکروپیگمنتیشن لب :

 به سه صورت، خصوصی، نیمه خصوصی و گروهی برگزار می شود. طبق قوانین فنی حرفه ای تعداد نفرات کلاس های خصوصی بین ۱ تا ۳ نفر، نیمه خصوصی ۳ تا ۸ نفر و گروهی از ۸ تا ۲۵ نفر تشکیل می شود.

کلاس ها بعد از به حد نصاب رسیدن با هماهنگی مربی هفته ای سه بار برگزار می شود. ضمنا برای خانم هایی کارمند و یا افرادی که از شهرستان تشریف می آورند، امکان برگزاری کلاس ها در آخر هفته ها، روزهای تعطیل و ساعت های عصر نیز وجود دارد.

بعد از اتمام آموزش میکروپیگمنتیشن لب ، چه توانایی هایی کسب می کنید؟

پس از گذراندن دوره ی میکروپیگمنتیشن شما نحوه استفاده از دستگاه را فرا گرفته و علاوه بر آن، حرکات مناسب دست، نحوه ی ترسیم اولیه ابرو، لب، چشم و نحوه انتخاب رنگدانه را می آموزید.

شما بلافاصله بعد از فراگیری نحوه انجام میکروپیگمنتیشن می تواند شروع بکار کنید. اما پیشنهاد ما به شما این است که حتما مدرک خود را از سازمان فنی و حرفه ای کشور دریافت نمایید 

 

 

ابزار و وسایل مورد نیاز:

(ملاک انتخاب دستگاه مناسب قدرت موتور بالا و ارتعاش پایین آن است. هر چقدر میزان لرزش کمتر و قدرت تزریق بیشتر باشد، میکروپیگمنتیشن بهتر انجام شده و زیبایی ابرو، لب، چشم و ... بیشتر می شود)

  • سوزن های استریل و یک بار مصرف و رنگدانه