+21 44  05  1819       +98919 100 75  29      +98919 540 50  44

دوره آموزش آرایش دائم پادر بروز

کد دوره:    2021012910003

نام استاد:

آکادمی چهره سازان  (مرکز تخصص چهره سازان)

تاریخ شروع : یکشنبه، ۱ فروردین ۱۴۰۰


تاریخ اتمام :سه شنبه، ۳۱ فروردین ۱۴۰۰

توضیح کوتاه:

  

پس از گذراندن دوره ی آرایش دائم در آکادمی چهره سازان ، شما روش های مختلفی را در ضمینه آرایش دائم می آموزید. علاوه بر آن، حرکات مناسب دست، نحوه ی ترسیم اولیه ابر,و لب, و نحوه انتخاب رنگدانه و در ادامه انجام آرایش دائم ابرو به صورت حرفه ای را می آموزید. شما بلافاصله بعد از فراگیری نحوه انجام آرایش دائم می توانید شروع بکار کنید. اما پیشنهاد ما به شما این است که حتما مدرک خود را از سازمان فنی و حرفه ای کشور دریافت نمایید..

به اشتراک گزاری

نام دوره :

دوره آموزش آرایش دائم نانو میکروپیگمنتیشن(پادر بروز ابرو

 

 پادر بروز ابرو چیست؟

پادر بروز ابرو تکنیک‌ پرطرفدار و جدید آکادمی چهره سازان هست که توسط گرند مستر  خانوم منسورا هودزیک (مگی  به دنیا معرفی شد و این تکنیک به عنوان تکنیک برتر آکادمی چهره سازان معروف است.

پادر بروز ابرو از انواع روش های  آرایش نیمه دائمی برای آرایش ابرو ها است که در این روش برای هاشور و سایه زدن ابرو از سوزن های یکبار مصرف و به صورت دستی استفاده می شود و بعد از اتمام مراحل پادر بروز شما ابروهایی با فرم زیبا و طبیعی خواهید داشت

پادر بروز ابرو امروزه روشی بسیار پرکاربرد و مورد پسند می باشد به خصوص خانم هایی که علاقه بسیاری به شیک پوشی و زیبایی خود دارند خواهان این روش بوده و گزینه بسیار مناسبی برای آنها به شمار می آید. با ابداع و ارائه این متد آرایش ابرو به سرعت مورد استقبال و مورد توجه در سراسر جهان قرار گرفت

تفاوت پادر بروز ابرو با فیبروز ابرو:

در تکنیک پادر بروز استروک ها وخط های هاشور  ریزتر و برخی بلندتر ، انحنای آنها کمتر یا در دو جهت به حالت اس مانند ، تعداد استروک ها بیشتر است و نمایی سه بعدیتر و زیبا تر به ابرو میدهد.
در این تکنیک بر خلاف فیبروز لبه های ابرو آزاد است و این تکنیک را میتوان با ابرو تلفیق کرد

 

مزایای نانو میکروپیگمنتیشن(پادر بروز ابرو) :

 • قرینه سازی هر دو ابرو
 • فرم دادن به تاج و آرک ابروها
 • حالت بسیار ظریف و طبیعی به ابروهای شما می دهد
 • پاک کردن راحت این نوع تاتو و تغییر حالت دادن حالت ابرو
 • درد و سوزش کمتر نسبت به روش های قدیمی به دلیل کار کردن در عمق کم
 • دقت بیشتر به دلیل دستی بودن انجام این روش
 • رنگ های آکادمی چهره سازان گیاهی و بدون سرب بوده و هیچ ضرری نداره
 • به مرور زمان بطور کامل از بین میرود و مثل تاتوهای قدیمی هیچ سایه ی قرمزی و دودی به جا نمیگذارد

 

زمانبندی و هزینه دوره نانو میکروپیگمنتیشن(پادر بروز ابرو) 

 

 

نحوه برگزاری نانو میکروپیگمنتیشن(پادر بروز ابرو)  :

به سه صورت، خصوصی، نیمه خصوصی و گروهی برگزار می شود. طبق قوانین فنی حرفه ای تعداد نفرات کلاس های خصوصی بین ۱ تا ۳ نفر، نیمه خصوصی ۳ تا ۸ نفر و گروهی از ۸ تا ۲۵ نفر تشکیل می شود.

کلاس ها بعد از به حد نصاب رسیدن با هماهنگی مربی هفته ای سه بار برگزار می شود. ضمنا برای خانم هایی کارمند و یا افرادی که از شهرستان تشریف می آورند، امکان برگزاری کلاس ها در آخر هفته ها، روزهای تعطیل و ساعت های عصر نیز وجود دارد.

 

بعد از اتمام آموزش آرایش دائم نانو میکروپیگمنتیشن(پادر بروز ابرو) ، چه توانایی هایی کسب می کنید؟

پس از گذراندن دوره ی آرایش دائم پادر بروز ابرو در آکادمی چهره سازان ، شما روش های مخالف نانو میکروپیگمنتیشن (پادر بروز ابرو) را می آموزید. علاوه بر آن، حرکات مناسب دست، نحوه ی ترسیم اولیه ابر,و لب, و نحوه انتخاب رنگدانه و در ادامه انجام آرایش دائم   ابرو به صورت حرفه ای را می آموزید.

شما بلافاصله بعد از فراگیری نحوه انجام آرایش دائم نانو میکروپیگمنتیشن (پادر بروز ابرو)  می توانید شروع بکار کنید. اما پیشنهاد ما به شما این است که حتما مدرک خود را از سازمان فنی و حرفه ای کشور دریافت نمایید.. 

 

ابزار و وسایل مورد نیاز نانو میکروپیگمنتیشن (پادر بروز ابرو)  :

 • تیغه های بلید(سوزن سرکج)
 • قلم دستی نقره ای سنگین
 • قلم میکرو با تیغه جانبی
 • قلم خارج از مرکز
 • رنگدانه