+21 44  05  1819       +98919 100 75  29      +98919 540 50  44

دوره آموزش هیدرودرم

کد دوره:    2021091410002

مجموعه:

نام استاد:

آکادمی چهره سازان  (مرکز تخصص چهره سازان)

تاریخ شروع : 15 شهریور ماه 1400


تاریخ اتمام :30 شهریور ماه

توضیح کوتاه:

  

در روش هیدرودرمی برای آبرسانی معمولا نواحی : صورت , گردن , قسمت بالای سینه مورد استفاده قرار می گیرد ولی از این روش درمانی می توان برای صاف و هموار سازی سایر نواحی بدن نیز مورد استفاده قرار داد.

به اشتراک گزاری

نام دوره :

دوره آموزش مجازی هیدرودرمی

در روش هیدرودرمی برای آبرسانی معمولا نواحی  صورت , گردن , قسمت بالای سینه مورد استفاده قرار می گیرد ولی از این روش درمانی می توان برای صاف و هموار سازی سایر نواحی بدن نیز مورد استفاده قرار داد.

کاربردهای هیدرودرم و اینکه برای چه افرادی مورد استفاده است از هیدرودرم می توان برای آبرسانی به هر نوع پوستی در بین مردان , زنان , افراد جوان و یا پیر استفاده کرد .

 

سرفصل آموزشی مجازی هیدرودرمی:

  • درمان چین و چروک و خطوط پیری بر روی پوست
  • درمان گرفتگی پوست
  • درمان آکنه و رفع انواع خاص از جوش های پوست صورت
  • درمان لکه های رنگی یا نقطه های قهوه ای بر روی پوست با استفاده از لایه برداری پوست
  • هموار کردن و هیدراته کردن پوست
  • برای شادابی و روشن تر کردن پوست

 

 

زمانبندی و هزینه دوره :

 

نحوه برگزاری :

 به سه صورت، خصوصی، نیمه خصوصی و گروهی برگزار می شود. طبق قوانین فنی حرفه ای تعداد نفرات کلاس های خصوصی بین ۱ تا ۳ نفر، نیمه خصوصی ۳ تا ۸ نفر و گروهی از ۸ تا ۲۵ نفر تشکیل می شود.
کلاس ها بعد از به حد نصاب رسیدن با هماهنگی مربی هفته ای سه بار برگزار می شود. ضمنا برای خانم هایی کارمند و یا افرادی که از شهرستان تشریف می آورند، امکان برگزاری کلاس ها در آخر هفته ها، روزهای تعطیل و ساعت های عصر نیز وجود دارد.

بعد از اتمام آموزش مجازی هیدرودرمی ، چه توانایی هایی کسب می کنید؟

پس از گذراندن این دوره به دلیل کامل بودن شما می توانید هم در کلینیک های پوست و هم در سالن های زیبایی مشغول به کار شوید و یا حتی به صورت مستقل در این زمینه فعالیت کنید. با توجه به اینکه پی آر پی مستقیما با سلامت افراد در ارتباط است، پیشنهاد ما این است که حتما مدرک خود را از سازمان فنی و حرفه ای کشور دریافت نموده و سپس وارد بازار کار شوید.

 

ابزار و وسایل مورد نیاز:

دستگاه هیدرودمی به همراه ژل مخصوص هیدرودرمی