+21 44  05  1819       +98919 100 75  29      +98919 540 50  44

دستگاه آکوا اسکین اسمارت پلاس 9 کاره

به اشتراک گزاری

دستگاه آکوا اسکین اسمارت پلاس فوق تخصص زیبایی و جوانسازی 9 کاره Aqua Skin

معرفی کوتاه دستگاه چند منظوره آکوا اسکین اسمارت نسل چهارم 

یک دستگاه زیبایی و جوانسازی تمام عیار 

کیفیت فوق العاده و کارایی بی نظیر 

ده کارایی از بهترین دستگاه های زیبایی جهان در یک دستگاه 

صفحه دیجتالی و دارای برد برنامه ریزی و مدیریت تنظیمات 

مجهز به پردازنده مرکزی با قابلیت بهره گیری از هوش مصنوعی 

قابل استفاده بر روی میز و مجهز به پایه مخصوص 

این دستگاه با ترکیب ذرات اکسیژن و هیدروژن و تزریق قوی و بسیار سریع این ترکیب با سرعت به پوست و منافذ پوستی نقوذ کرده و اکسیژن رسانی و آبرسانی در لایه های زیر پوست ده برابر سریعتر و بهتر انجام خواهد شد .

 

امروزه در صنعت زیبای و جوان سازی یک تکنولوژی تازه متولد شده به اسم سونوگرافی زیبایی وجود دارد که این دستگاه با بهره گیری از روش ها و متد های صنعت سونوگرافی و زیبایی گرافی هم در کاهش وزن و لاغری و تناسب اندام و هم در جذب مواد و حمل مواد مغذی و پروتینی و ویتامینه های مورد نیاز پوست با بهره گیری از صنعت التراسوینک نسل 4 قادر به نفوذ بدون عوارض و صد در صد موفق به عمق 4 تا 6 میلیمتری پوست شده و جوانسازی و زیبایی چندین برابری برای پوست را در مقایسه با نمونه های مشابه دستگاه های زیبایی و جوانسازی به ارمغان خواهد اورد .

 

دستگاه آکوا اسکین نسل چهار یک انقلاب در دنیایی زیبایی و جوان سازی به شمار می رود .

سطح رضایت جهانی از این دستگاه ده کاره به اندازه ای می باشد که حتی محققان آمریکایی نیز از کیفیت و قدرت و کارایی این دستگاه آلمانی به وجد آمده اند .

قیمت دستگاه آکوا اسکین نسل چهار در فروشگاه چهره سازان مناسب ترین قیمت در کل ایران می باشد . این دستگاه شگفت انگیز قابل استفاده برای متخصصان پوست و زیبایی و سالن داران عزیز می باشد .

دستگاه آکوا اسکین نسل چهار در فروشگاه چهره سازان با گارانتی یک سال و خدمات پس از فروش یک ساله به فروش می رسد و اینکه فروشگاه چهره سازان آموزش استفاده از دستگاه آکوا اسکین را به صورت رایگان آموزش خواهد داد و آموزش این محصول برای خیداران محترم به صورت رایگان عرضه خواهد شد .

  .