+21 44  05  1819       +98919 100 75  29      +98919 540 50  44

دستگاه بیوتی پن 9 زمانه

به اشتراک گزاری

معرفی دستگاه بیوتی پن 9 زمانه

امروزه بسیاری از مردم برای تغییر شکل و خوش فرم کردن ابروها به تتو کردن آنها متوسل می‌شوند ولی گاهی بعد از گذشت مدتی از تتو کردن، امکان دارد از فرم آن خسته و بخواهند آن را تغییر دهند. در این هنگام استفاده از دستگاهی مانند بیوتی پن که بتواند تتو را پاک کند بسیار مثمر ثمر واقع می‌شود.

لیزر بیوتی پن 9 دیجیتالی، دستگاه پرتابل دستی است که شگفت انگیز ترین دستگاه دنیا برای برداشتن تتو، خال، کک‌ و مک، زگیل و ضایعات پوستی. تکنولوژی بروز، میکروکنترلر داخلی، برداشتن خال بدون آسیب رساندن به پوست و بدون خونریزی، بکارگیری آسان و قابل حمل بودن آن می باشد که از جمله ویژگی‌های قابل توجه بیوتی پن است.

اینکه پوست انسان دائما با انواع کرم ها پوشیده باشد برای بسیاری از افراد آزار دهنده است. این قلم از درمان یون الکتریکی و کنترل میکروکامپیوتر برای از بین بردن لکه، خال، کک و مک، برجستگی و خالکوبی به روش مؤثر، بدون درد، بدون خونریزی و بسیار بی خطر استفاده می کند. بدن سبک ، استفاده دوستانه ، این یک تجهیزات واقعا خوب است!

 

نحوه استفاده از دستگاه بیوتی پن پلاسماجت 9 زمانه

دستگاه بیوتی پن با استفاده از فن‌آوری یون‌های مثبت، کک‌ها، لکه‌های پیری و خال‌های تخت را بدون خونریزی و با سرعت زیاد از بین می‌برد. بیوتی‌ پن کاملا ایمن است و به هیچ عنوان عوارضی مانند داروها و کرم‌های زیبایی را ندارد. دارای 9 درجه قدرت برای درمان‌های متنوع و پوست‌های مختلف است. درجه ضعیف، از بین بردن کک و مک و درجه قوی، برداشتن خال را ممکن می‌کند. زمانی که خال‌برداری انجام می‌دهید به اندازه خال بسیار دقت کنید. بعضی از خال‌ها به داخل سطح پوست رشد می‌کنند و ریشه دارند و بهتر است که از سری سوزن برای از بین بردن ریشه اقدام کنید و آن را به صورت مربع انجام دهید.

بعد از انجام هر مرحله از درمان تا ۲۴ ساعت از آفتاب و شستشو پرهیز شود. سوختگی ایجاد شده بعد از درمان نباید کنده شود و فواصل درمانی آن ۳۰ روز در نظر گرفته شود.

 

توصیه های ایمنی

از کندن زخم ها خودداری نمایید و اجازه دهید که زخم ها به طور طبیعی بهبود یابند تا از عفونت جلوگیری شود.
دوره بهبودی 3-6 ماهه است، لطفاً در طول دوره نقاهت، زنجبیل، گوشت گاو و سس نخورید.

ویژگی‌های دستگاه بیوتی پن 9 قدرته

اقلام درون بسته شامل:

  1. قلم بیوتی پن9 سطح
  2. کابل USB
  3. سوزن دائمی
  4. 10 عدد سوزن یکبار مصرف
  5. کاتالوگ