+21 44  05  1819       +98919 100 75  29      +98919 540 50  44

دستگاه فیس براش سیلیکونی

به اشتراک گزاری

معرفی دستگاه فیس براش لونا مینی 2

فیس براش فورئو مدل لونا مینی 2 رتبه اول دستگاه های پاکسازی صورت را تصاحب کرده است و بدست آوردن این رتبه از جایگاه مشتریان و مصرف کنندگان این محصول کار بسیار آسانی نیست و حتما دلیل منحصر به فردی در این موفقیت نهفته است . این دستگاه وجه تمایز زیادی نسبت به مدل های قبلی خود مانند لونا 2 و لونا دارد، از جمله سیلیکون ها کاملا حساس بوده و مناسب پوست های حساس می باشد که افرادی که پوست معمولی هم دارند می توانند از آن استفاده کنند. این دستگاه با 8 حالت سرعت برای پاکسازی کامل صورت طراحی شده است. سری 3 کاره‌ی فیس براش فورئو دارای کاربردی شگفت انگیز می باشد . در ادامه به نقد و بررسی فیس براش فورئو خواهیم پرداخت.

سری این مدل از سیلیکون ساخته شده که بسیار نرم و ضدحساسیت است، دارای 3 کاربرد متفاوت می باشد :

توصیه می شود کسانی که پوست چربی دارند از پشت دستگاه برای پاکسازی استفاده کننده .از طرف دیگر سری این دستگاه نسبت به مدل قبلی 50٪ بزرگ‌تر شده است. روکش بدنه‌ی دستگاه نیز ضخیم‌تر شده تا در دست راحت‌تر باشد. ترکیب این سری و موتور سونیک فیس براش فورئو باعث شده قادر باشد پوست را تا 99.5٪ از آلودگی، چربی و لوازم آرایش پاک کند.

 

نحوه استفاده از فیس براش لونا مینی 2

فیس براش فورئو عملکردی خاص و منحصر به فرد دارد و این یک رازیست میان سازنده و دکتر های پوست که هیچ گاه فاشش نخواهند کرد.

اما اگر بخواهیم به طور خلاصه قدرت فیس براش فورئو را بگیم :

سیلیکون : یک جسم ضد باکتریال است و اجازه رشد هیچگونه میکروبی به سطح خود نمیدهد.

حالت ویبرههرچقدر شما صورت خودتون را با دست بشویید محکم و سفت هم اگر باشه باز هم قدرت پاک کنندگی ویبراتور را ندارد مخصوصا شیار هایی که بر روی سیلیکون این محصول طراحی شده است با استفاده از قدرت ویبر قدرت مانور بالاتری پیدا کرده و سطح سایش با پوست نیز بیشتر خواهد شد.

ماساژ صورتعملکرد منحصر این دستگاه در ماساژ صورت است، پیری پوست زمانی رخ می دهد که سلول های مرده کنار هم انباشته شود و بر روی پوست سنگین شوند و باعث ایجاد چین و چروک می شوند، حال تصور کنید این سلول های مرده پس از مرگشون یک دستگاه با حالت ویبره اینارو به سوخت و ساز تبدیل میکنه تا برای همیشه از بین برند. این خاصیت باعث جوانسازی پوست هم می شود.