+21 44  05  1819       +98919 100 75  29      +98919 540 50  44

دستگاه میکرودرم بخاردار دیاموند

به اشتراک گزاری

معرفی دستگاه میکرودرم بخاردار دیاموند

دستگاه میکرودرم بخاردار دیاموند DIAMOND ساخت کشور چین می باشد. دستگاه میکرودرم دیاموند یک روش موثر برای پاکسازی صورت از جوش های سرسیاه و چربی و … می باشد. دستگاه میکرودرم بخاردار دارای مخزن آب می باشد که حین کار کردن با این دستگاه میکرودرم بخار همزمان خواهید داشت. این دستگاه میکرودرم شارژی بوده و در مدت ۲ساعت ۳۰ دقیقه بطور کامل شارژ شده و به مدت ۲ ساعت بطور مداوم می توانید استفاده کنید. این دستگاه میکرودرم قابل استفاده  /برای کل بدن می باشد.

دستگاه میکرودرم بخاردار دیاموند | Blackhead Removal sprayer Machine

این دستگاه میکرودرم بخاردار با کابل USB  شارژ می شود و دارای پایه نگهدارنده می باشد. این دستگاه میکرودرم دیاموند دارای چهار حالته تنظیم قدرت مکش از ضعیف به قوی قابل تنظیم می باشد. توجه داشته باشید که این دستگاه میکرودرم به دلیل تولید بخار نباید در یک نقطه از پوست نگهداشته شود.

از جمله بهترین میکرودرم‌های موجود در بازار می باشد که این میکرودرم دارای سه درجه قدرت متفاوت برای مکندگی می باشد. این میکرودرم مجهز به سیستم تولید بخار سرد بوده که همزمان با شروع به کار مکش می توان از بخار سرد آن نیز استفاده کرد . وجود بخار سرد در این میکرودرم باعث بازشدن منافذ پوست و کسب نتیجه مطلوب تر بر روی پوست می شود. برتری این میکرودرم این است که پایه شارژ و با دو حالت برق مستقیم و بی سیم کار می کند . زمان آماده به کار این میکرودرم 2 ساعت مداوم می باشد و ظرف مدت زمان دو ساعت نیز کامل شارژ می شود این مکش دارای چهار سری میباشد.

دوره-مجازی-میکرودرم

کاربرد سری های دستگاه میکرودرم بخاردار

سری الماسی‏‏:‏‏

لایه برداری سطحی از پوست مرده و مناسب برای جوانسازی و بازسازی پوست‏‏

سری دایره ای کوچک‏‏:‏‏

مکش در استفاده از این سری در ضعیف ترین حالت خود قرار می گیرد، پس شما می توانید برای تخلیه جوش های سرسیاه و همچنین تمیزی پوست های نازک و حساس از این سری استفاد کنید.

سری بیضی‏‏:‏‏

موثر در رفع چین و چروک‏‏.‏‏ در هنگام استفاده از این سری بعد از عمل مکش سری را جدا کرده، تمیز کنید و دوباره سری را وصل کنید و مکش را از اول شروع کنید‏‏.‏‏ مناسب برای افزایش گردش خون، افزایش حالت ارتجاعی پوست و کاهش چین و چروک پوست صورت

سری دایره ای بزرگ‏‏:‏‏

قدرت مکش بالا،‏‏ مناسب برای جوش های سر سیاه عمیق