+21 44  05  1819       +98919 100 75  29      +98919 540 50  44

دستگاه پلکسر پلاس

به اشتراک گزاری

خصوصیات و مشخصات دستگاه پلکسر پلاس

وجود خطوط چین و چروک بر روی پوست دور چشم، دور لب، پیشانی، گردن و…، خطوط مختلف مثل خط لبخند صورت، خطوط اخم، شل شدن و افتادگی پوست و عدم استحکام و سفتی پوست، برخی خال ها و دیگر موارد همگی نشانه های دلهره آور افزایش سن و یا پیری پوست در یک فرد محسوب می شوند که در اثر افزایش سن و یا عوامل دیگر و به دلیل نبود فیبر های کلاژن و کاهش فعالیت های فیبروبلاست ها بر روی پوست خطوط و یا چین و چروک های بسیاری به وجود می ورند که از زیبایی و شادابی فرد می کاهد.

پوست شما از ابتدا سفت، بدون چین و چروک، خطوط اضافی و متراکم طراحی شده است؛ اما متاسفانه زندگی بر خلاف روند طبیعی و زیستی پوست شما قدم بر می دارد. افزایش سن، رژیم غذایی نامناسب، الگوی خواب نامنظم، استفاده ی مداوم از محصولات آرایشی بهداشتی نامرغوب،استرس، دخانیات و… همگی می توانند دلایل افتادگی صورت و از دست دادم تراکم، زیبایی و جوانی پوست شما باشند.

همچنین برخورد اشعات مضر از قبیل ماورا بنفش به پوست، باعث حساس و  تخریب شبکه ی کلاژنی پوست می شود که این ماده یکی از ارکان مهم شادابی و جوانی پوست انسان می باشد.

 

دستگاه جوانسازی پوست شما

تمام این مشکلات و عارضه ها راه حلی دارد، راه حلی برای شادابی و جوانسازی پوست شما

با استفاده از دستگاه پلکسر پلاس دیگر نگران تراکم و افتادگی پوست اطراف چشم و پلک ها نباشید؛ از شر خطوط دور لب، اطراف گوش، گردن و…، زگیل، آکنه و… خلاص شوید، ظاهر دردناک چین و چروک ها و افتادگی ها و شل شدگی های پوست را از بین ببرید.

و در نهایت به وسیله ی دستگاه پلکسر پلاست به پوستی سفت، شاداب و جوان دست یابید.

پلکسر پلاس اولین ژنراتور میکرو پلاسما با توان فرازش پوست است که به عنوان “لیفت آذرخشی” نیز شناخته می شود.

پلکسر پلاس موجب جوانسازی، لیفت و سفت شدن پوست بدون هیچ برش و آسیب به اطراف و یا انتقال گرمای ناخواسته در بافت می گردد.

 

پلکسر پلاس چه مکانیزمی دارد؟

این روش از طریق ایجاد یک سری نقاط کوچک روی پوست باعث انقباض و سفت شدن فوری فیبرهای پوست می‌شود.

به این ترتیب اثرات لیفت، بازسازی و جوانسازی روی پوست اعمال می‌شود. در این روش برای جوانسازی پوست از فاز چهارم ماده یعنی پلاسما استفاده می‌شود. بدین منظور از یونیزاسیون گازهای موجود در هوا برای ایجاد قوس‌های الکتریکی کوچک استفاده می‌گردد. با ایجاد قوس‌های الکتریکی کوچک می‌توان بدون اینکه به بافت‌های اطراف آسیب و گرمای ناخواسته برسد، ناحیه مورد نظر را درمان کرد. پلاسما نسبت به لیزر و دیاترمی کم تهاجمی‌تر است.

پلکسر پلاس فرکشنال مداریا

 

پلاسما چیست؟

پلاسما یک نوآوری نسبتا جدید در صنعت زیبایی است. ابزارهای بسیار دقیقی با استفاده از ذرات گاز موجود در هوا، بین نوک دستگاه و پوست بیمار پلاسما تولید می‌کنند. قوس الکتریکی تولید شده منجر به تصعید یعنی تبدیل مستقیم جامد به گاز می‌شود. در نتیجه بدون ایجاد هیچ برشی، پوست محکم می‌شود. در این روش بدون ایجاد جراحت یا نیاز به دوره ریکاوری، نتیجه‌ای مشابه نتایج حاصل از جراحی تهاجمی بدست می‌آید. نتایج درمان در پلکسر، فوری هستند.