+21 44  05  1819       +98919 100 75  29      +98919 540 50  44

مدل جدید آر اف

به اشتراک گزاری

آر اف فرکشنال یکی از روش‌های کم‌تهاجمی جوانسازی پوست درمان در کمترین حالت ممکن هستند.

در این مقاله می‌خواهیم آراف فرکشنال، آر اف فرکشنال میکرونیدلینگ و آر اف کوانتراج را به طور کامل بررسی کنیم. ببینیم که این روش‌های جوانسازی از چه تکنولوژی استفاده می‌کنند، برای رفع کدام مشکلات مناسب‌اند و چه مزایا و معایبی دارند. این مقاله برای تمام کسانی که می‌خواهند از روش‌های آر اف برای جوانسازی یا مشکلات دیگر استفاده کنند، سودمند خواهد بود.

رادیو فرکانسی یا امواج آر اف

آر اف مخفف عبارت «رادیو فرکانسی» است و رادیو فرکانسی به امواجی رادیویی گفته می‌شود که کاربردهای بسیارزیادی در زندگی ما دارند. امواج  ایمن و قدرتمند هستند، برای همین حوزه‌های مختلفی کاربرد دارند، از پزشکی و زیبایی گرفته تا مهندسی و استفاده‌های روزمره. از این امواج در رادیو، تلویزیون، مایکروویو و دستگاه‌های وای فای استفاده می‌شود.

امواجی که در روش آر اف فرکشنال استفاده می‌شود، ویژگی‌های منحصر به فرد خود را دارند. یعنی با امواج وای فای یا مایکروویو کاملاً متفاوت هستند. سرعت، فرکانس و انرژی این امواج به شکلی تنظیم شده است که بدون آسیب زدن به پوست، اثرات جوان کننده‌ی خود را اعمال کنند.

دستگاه آر اف با استفاده از امواج ایمن و موثر رادیو فرکانسی می‌تواند روی لایه‌های پوست اثرات جوان کننده‌ی چشمگیری داشته باشد.