+21 44  05  1819       +98919 100 75  29      +98919 540 50  44

پلاسما جت

به اشتراک گزاری

پلاسما جت

پلاسما جت روشی می باشد که قادر است

با تکیه بر از آخرین دستگاه های جوانسازی زیبایی و جذابیت را به شما ارائه نماید.

این خدمت برای افرادی مناسب است که تمایلی به جراحی پلک ندارند بسیار مناسب است

در این روش از تیغ و برش استفاده نمیشود و در واقع پوست یا چربی پلک برداشته نمیشود

بلکه با استفاده از پلاسما لایه سطحی پوست تصعید (تبدیل مستقیم از جامد به گاز) میشود

که این مساله باعث جمع شدن لایه های زیرین پوست میگردد.

 

دستگاه رفع چین و چروک، لیفتینگ و جوانسازی پلاسما جت

خصوصیات و مشخصات دستگاه پلاسما جت

دستگاه های پلاسما جت می توانند بهترین جایگزین برای لوازم آرایش باشند،

شیوه نادرست زندگی از جمله مصرف سیگار، قرار گرفتن در معرض نور خورشید و آلاینده‌های محیطی در ایجاد چین و چروک اطراف چشم نقش زیادی دارد. برای از بین بردن این چین و چروک راه‌های زیادی وجود دارد که یکی بهترین راه‌ها برای درمان افتادگی و چین و چروک چشم روش پلاسما جت است.

پلاسما جت روشی برای از بین بردن افتادگی و پیری پلک است که بدون نیاز به جراحی و برش‌های ناشی از آن می‌توان جوانسازی پلک را انجام داد، این خدمت برای افرادی مناسب است که تمایلی به جراحی پلک ندارند، چروک‌های اطراف پلک بیش از حدی است که با جراحی کامل برطرف شود و یا قبلا جراحی انجام داده‌اند ولی هنوز به نتیجه مطلوب نرسیده‌اند و می‌خواهند بدون نیاز به بی هوشی و جراحی (به دلایلی همچون ترس از بی هوشی) پلک‌هایی جوان و زیبا داشته باشند.

چگونگی انجام پلاسماجت

پلاسما جت روشی مثل لیزر سطحی پوست است که با تصعید سلولهای سطحی پوست باعث سفیدی در پلک میشود. همچنین برای پوست کمی که پس از جراحی بلفاروپلاستی (پف پلک بالا) باقی مانده است نیز استفاده میشود. این روش به عنوان بلفاروپلاستی هم شناخته می شود چراکه این فرصت برای پزشک وجود دارد که از بیمار بخواهد که چشمانش را حین عمل باز وبسته کند تا دقیقاً چروکهایی که نیاز به درمان دارد مشخص و درمان شود.

حتی برای خود بیمار این امکان وجود دارد که حین عمل چشمان خود را ببیند و نظر خود را بگوید. در روش PlasmaJett نقاط ریز کنار هم توسط پلاسماجت سوزانده میشود که فقط سطحی ترین لایه پوست آسیب می بیند. و درنتیجه اسکار بجا نمیگذارد ولی در عین حال بدلیل تبخیر قسمتهایی از لایه های عمقی، پوست جمع تر می گردد. در نتیجه بعد از یک هفته که پوست ترمیم شد، عمق خطوط کمتر می شود و روزنه ها کوچکتر شده و پوست ناحیه لیفت می شود.

پلاسما جت دستگاهی است که در روش پلاسما تراپی بعنوان یکی از جدیدترین روش های جوانسازی پوست استفاده می شود. امروزه در اکثر کلینیک های پزشکی و حتی مراکز غیر پزشکی، پلاسما جت بینی، پلاسما جت پلک، پلاسما جت شکم و ترک های پوستی انجام می شود. برای پی بردن به اهمیت این روش، کافی است به این فکر کنید که قبلا برای رفع افتادگی پلک لازم بود زیر تیغ جراحی بلفاروپلاستی یا جراحی پلک بروید. اما امروزه می توان با این روش غیر جراحی به راحتی، افتادگی پلک را برطرف نمود.