+21 44  05  1819       +98919 100 75  29      +98919 540 50  44

دوره آموزش کاشت ناخن مبتدی

کد دوره:    2021091210001

نام استاد:

آکادمی چهره سازان  (مرکز تخصص چهره سازان)

تاریخ شروع : 15 شهریور ماه 1400


تاریخ اتمام :30 شهریور ماه

توضیح کوتاه:

  

در دوره آموزش کاشت ناخن، روند کامل کاشت ناخن با روش های مختلف جهت افزایش زیبایی و استحکام بیشتر ناخن ها به شما آموزش داده می شود.

به اشتراک گزاری

توضیحات

در دوره آموزش کاشت ناخن، روند کامل کاشت ناخن با روش های مختلف جهت افزایش زیبایی و استحکام بیشتر ناخن ها به شما آموزش داده می شود. این دوره شامل آموزش های جامع مربوط به کاشت ناخن از جمله: آشنایی با روش های کاشت ناخن، آشنایی با ابزارهای کاشت ناخن، آموزش کاشت پایه، آموزش کاشت ناخن با تیپ، آموزش کاشت ناخن با فرمر، آموزش کاشت ناخن پودری، آموزش کاشت ناخن هلویی و آموزش ژلیش و لمینت ناخن می شود. هنرجو در این دوره، نحوه کاشت انواع مدل ها را به صورت مرحله به مرحله می آموزد. هدف این دوره آموزشی، تربیت افراد ماهر و متخصصی است که توانایی اجرای تمام روش های کاشت ناخن را با توجه به خواست و سلیقه مشتری دارند.

 برای آشنایی بیشتر شما عزیزان با روش های مختلف و تفاوت این روش ها با یکدیگر با جدیدترین مطالب و ویدئوی آموزش کاشت ناخن در خدمت شما هستیم .

 

سرفصل دوره :

 

  زمانبندی و هزینه دوره :

  • نام دوره : لمینت ناخن
  • نام استاد : چهره سازان
  • پیش نیاز : دارد
  • سطح : تخصصی
  • نوع کلاس : خصوصی
  • مدت زمان : 34 ساعت
  • پشتیبانی : دارد
  • هزینه دوره :استعلام شود (تماس با مشاوره )

 

 

نحوه برگزاری :
کلاس های دوره آموزش کاشت ناخن به سه صورت، خصوصی، نیمه خصوصی و گروهی برگزار می شود. طبق قوانین آموزشگاه تعداد نفرات کلاس های خصوصی بین یک تا سه نفر، نیمه خصوصی سه تا 5 نفر و گروهی از 5 تا 15 نفر تشکیل می شود.

کلاس ها بعد از به حد نصاب رسیدن با هماهنگی مربی هفته ای یک بار برگزار می شود. ضمنا برای خانم هایی کارمند و یا افرادی که از شهرستان تشریف می آورند، امکان برگزاری کلاس ها در آخر هفته ها، روزهای تعطیل و ساهت های عصر نیز وجود دارد.

  

بعد از اتمام آموزش لمینت ناخن ، چه توانایی هایی کسب می کنید؟

پس از گذراندن دوره لمینت ناخن، هنرجو روش های انجام کاشت ناخن و مانیکور، پدیکور، کاشت های هلویی، بیبی بومر و ... را به صورت کامل می آموزد.

بعد از اتمام دوره وتمرین متناب شما به راحتی می توانید در این رشته، حرفه ای شوید و کسب و کار خود را راه اندازی کند یا در سالن های زیبایی مشغول به کار شوید. پیشنهاد ما این است که برای انجام خدمات لمینت ناخن، حتما مدرک خود را از سازمان فنی و حرفه ای کشور دریافت نموده و سپس وارد بازار کار شوید.

 

ابزار و وسایل مورد نیاز:

دستگاه سوهان برقی، سوهان دستی، پرایمر، ضد قارچ، پودر کاشت، لیکوئید کاشت، سوهان برقی، سوهان چوبی و پلیش بافر

تیپ کاشت، کاتر، نیپر، سوهان ناخن، گوشت گیر,ژل مخصوص مانیکور، کرم مخصوص مانیکور، ناخن گیر

چسب ناخن، لنز ناخن، لاک مخصوص فرنچ، انواع لاک طراحی، انواع لاک رنگی، شابلون، محلول ضد عفونی، پنبه

میز مخصوص مانیکور، صندلی مخصوص مانیکور، میز مخصوص پدیکور