+21 44  05  1819       +98919 100 75  29      +98919 540 50  44

آموزش بافت مو تخصصی

کد دوره:    2021101310001

نام استاد:

آکادمی چهره سازان  (مرکز تخصص چهره سازان)

تاریخ شروع : 20 مهر ماه 1400


تاریخ اتمام :30 مهر ماه 1400

توضیح کوتاه:

  

کلاس های دوره آموزش بافت مو به سه صورت، خصوصی، نیمه خصوصی و گروهی برگزار می شود. طبق قوانین فنی حرفه ای تعداد نفرات کلاس های خصوصی بین ۱ تا ۳ نفر، نیمه خصوصی ۳ تا ۸ نفر و گروهی از ۸ تا ۲۰ نفر تشکیل می شود. کلاس ها بعد از به حد نصاب رسیدن با هماهنگی مربی، هفته ای سه بار برگزار می شود. ضمنا برای خانم های کارمند و یا افرادی که از شهرستان تشریف می آورند، امکان برگزاری کلاس ها در آخر هفته ها، روزهای تعطیل و ساعت های عصر نیز وجود دارد.

به اشتراک گزاری

نام دوره :

دوره آموزش بافت مو

 توضیحات:

در دوره آموزش بافت مو، یک روند کامل از انواع بافت موهای متفاوت، جهت زیبایی زیبایی و آراستگی موها به شما آموزش داده می شود. این دوره شامل آموزش های جامع مربوط به بافت مو از جمله: آموزش بافت کف سری، آموزش بافت مکزیکی، آموزش بافت آفریقایی، آموزش بافت فرانسوی، آموزش بافت دردلاک، آموزش بافت با موی اضافه، آموزش بافت مو به شکل تل، آموزش بافت مو از بغل سر، آموزش بافت تیغ ماهی، آموزش بافت هلندی و آموزش بافت حصیری می شود. هنرجو در این دوره نحوه ایجاد انواع بافت مو برای تمام موها با قد متفاوت را می آموزد. هدف این دوره آموزشی، تربیت افراد ماهر و متخصصی است که توانایی انجام انواع مدل های بافت مو را روی موهای متفاوت دارند.

سرفصل های دوره کلی:

زمانبندی و هزینه دوره :

 نحوه برگزاری این دوره:

کلاس های دوره آموزش بافت مو به سه صورت، خصوصی، نیمه خصوصی و گروهی برگزار می شود. طبق قوانین فنی حرفه ای تعداد نفرات کلاس های خصوصی بین ۱ تا ۳ نفر، نیمه خصوصی ۳ تا ۸ نفر و گروهی از ۸ تا ۲۰ نفر تشکیل می شود.

کلاس ها بعد از به حد نصاب رسیدن با هماهنگی مربی، هفته ای سه بار برگزار می شود. ضمنا برای خانم های کارمند و یا افرادی که از شهرستان تشریف می آورند، امکان برگزاری کلاس ها در آخر هفته ها، روزهای تعطیل و ساعت های عصر نیز وجود دارد.

بعد از اتمام دوره آموزش بافت مو چه توانایی هایی کسب می کنید؟

پس از گذراندن دوره بافت مو، هنرجو مهارت بافتن مو را با توجه به مد روز یاد می گیرد. علاوه بر مدل های توضیح داده شده در قسمت سرفصل ها، این آموزش ها شامل آموزش بافت موی بلند، آموزش بافت مو به شکل تل، آموزش بافت مو چهل گیس، آموزش بافتن مو حصیری، آموزش بافت کف سری، آموزش بافت مو از بغل سر، آموزش بافت مو کنار سر، آموزش بافت افریقایی مو، آموزش بافت جلو مو، آموزش بافت جلوی سر، آموزش بافت روی سر، آموزش بافت با موی اضافه، آموزش بافت موی فرانسوی و آموزش بافت مو مکزیکی نیز می شوند.

علاوه بر آن، صفحات اینستاگرامی معتبر و محبوب نیز به هنرجویان معرفی می شود تا بتوانند همواره همراه با مد حرکت کرده و جدیدترین مدل ها را برای مشتریان اجرا کنند. اجرای طرح های جدید در بافت مو، باعث رونق کسب و کار شده که اهمیت زیادی برای هنرجو دارد.

 ابزار و وسایل مورد نیاز:

برای بافتن مو، ابزار کمی نیاز است. ابزار و وسایل آموزشی در قالب پک های آموزشی به هنرجویان ارائه می شود. هزینه پک ها بر عهده هنرجو می باشد
البته داشتن ذوق فردی و استعداد در این زمینه، می تواند عامل مهمی در رونق کسب و کار هنرجو باشد

  • ماكت مو جهت آموزش، فيکساتور معمولی، فيکساتور قوی، چسب مو، ژل، واكس، سنجاق ريز، سنجاق درشت
  • سنجاق موئی ريز، سنجاق موئی رنگی، سرم مخصوص، کش قیطانی، برس، شانه، بیگودی، سشوار
  • کاموا و نخ های رنگی برای درد کردن