+21 44  05  1819       +98919 100 75  29      +98919 540 50  44

دوره آموزش بافت مو تیغ ماهی و چهل گیس

کد دوره:    2021010510002

نام استاد:

آکادمی چهره سازان  (مرکز تخصص چهره سازان)

تاریخ شروع : 1 بهمن ماه 1399


تاریخ اتمام :30 اسفند ماه 1399

توضیح کوتاه:

  

پس از گذراندن دوره بافت مو، هنرجو مهارت بافتن مو را با توجه به مد روز یاد می گیرد. علاوه بر مدل های توضیح داده شده در قسمت سرفصل ها، این آموزش ها شامل آموزش بافت موی بلند، آموزش بافت مو به شکل تل، آموزش بافت مو چهل گیس، آموزش بافتن مو ساده، آموزش بافت کف سری، آموزش بافت مو از بغل سر، آموزش بافت مو کنار سر، آموزش بافت افریقایی مو، آموزش بافت جلو مو، آموزش بافت جلوی سر، آموزش بافت روی سر، آموزش بافت با موی اضافه، آموزش بافت مکزیکی و آموزش بافت مو مکزیکی نیز می شوند. علاوه بر آن، صفحات اینستاگرامی معتبر و محبوب نیز به هنرجویان معرفی می شود تا بتوانند همواره همراه با مد حرکت کرده و جدیدترین مدل ها را برای مشتریان اجرا کنند. اجرای طرح های جدید در بافت مو، باعث رونق کسب و کار شده که اهمیت زیادی برای هنرجو دارد.

به اشتراک گزاری

نام دوره :

دوره آموزش بافت مو

 توضیحات:

دوره آموزشی بافت مو در قسمت آموزش خدمات موی چهره سازان ارائه می شود. یکی از کارهای رایج در تمام سالن های زیبایی، انجام بافت مو است.

هنرجو در این دوره می آموزد که ابتدا موها را براشینگ کرده و گره های مو از بین ببریم، سپس برای مرتب کردن مو از واکس مو استفاده می شود. مربی با کمک از ژورنال های معتبر مو ، مدل های زیبا و متنوعی را به هنرجو می آموزد.

تقریبا بی نهایت مدل بافت مو وجود دارد که انتخاب از میان آن ها کار دشواری است. اما در این دور بافت های اصلی مو آموزش داده می شود ، که با ترکیب آن ها نیز مدل های جدید می توان ایجاد کرد هنرجو در پایان دوره، تمامی نکات و فنون بافتن مو را یاد گرفته و می تواند وارد بازار کار شود.

 با توجه به گسترده طرح ها و زیاد بودن مشتری های بافت مو در سالن های زیبایی، این دوره آموزشی همواره یکی از محبوب ترین و پر طرفدار ترین دوره های آموزشی چهره سازان بوده و هنرجویان زیادی را جذب خود کرده است..

 

سرفصل های دوره کلی:

زمانبندی و هزینه دوره :

 نحوه برگزاری این دوره:

کلاس های دوره آموزش بافت مو به سه صورت، خصوصی، نیمه خصوصی و گروهی برگزار می شود. طبق قوانین فنی حرفه ای تعداد نفرات کلاس های خصوصی بین ۱ تا ۳ نفر، نیمه خصوصی ۳ تا ۸ نفر و گروهی از ۸ تا ۲۰ نفر تشکیل می شود.

کلاس ها بعد از به حد نصاب رسیدن با هماهنگی مربی، هفته ای سه بار برگزار می شود. ضمنا برای خانم های کارمند و یا افرادی که از شهرستان تشریف می آورند، امکان برگزاری کلاس ها در آخر هفته ها، روزهای تعطیل و ساعت های عصر نیز وجود دارد.

بعد از اتمام دوره آموزش بافت مو چه توانایی هایی کسب می کنید؟

پس از گذراندن دوره بافت مو، هنرجو مهارت بافتن مو را با توجه به مد روز یاد می گیرد. علاوه بر مدل های توضیح داده شده در قسمت سرفصل ها، این آموزش ها شامل آموزش بافت موی بلند، آموزش بافت مو به شکل تل، آموزش بافت مو چهل گیس، آموزش بافتن مو حصیری، آموزش بافت کف سری، آموزش بافت مو از بغل سر، آموزش بافت مو کنار سر، آموزش بافت افریقایی مو، آموزش بافت جلو مو، آموزش بافت جلوی سر، آموزش بافت روی سر، آموزش بافت با موی اضافه، آموزش بافت موی فرانسوی و آموزش بافت مو مکزیکی نیز می شوند.

علاوه بر آن، صفحات اینستاگرامی معتبر و محبوب نیز به هنرجویان معرفی می شود تا بتوانند همواره همراه با مد حرکت کرده و جدیدترین مدل ها را برای مشتریان اجرا کنند. اجرای طرح های جدید در بافت مو، باعث رونق کسب و کار شده که اهمیت زیادی برای هنرجو دارد.

 ابزار و وسایل مورد نیاز:

برای بافتن مو، ابزار کمی نیاز است. ابزار و وسایل آموزشی در قالب پک های آموزشی به هنرجویان ارائه می شود. هزینه پک ها بر عهده هنرجو می باشد
البته داشتن ذوق فردی و استعداد در این زمینه، می تواند عامل مهمی در رونق کسب و کار هنرجو باشد

  • ماكت مو جهت آموزش، فيکساتور معمولی، فيکساتور قوی، چسب مو، ژل، واكس، سنجاق ريز، سنجاق درشت
  • سنجاق موئی ريز، سنجاق موئی رنگی، سرم مخصوص، کش قیطانی، برس، شانه، بیگودی، سشوار
  • کاموا و نخ های رنگی برای درد کردن