+21 44  05  1819       +98919 100 75  29      +98919 540 50  44

دوره آموزش مجازی کوتاهی مو

کد دوره:    2021011810016

نام استاد:

آکادمی چهره سازان  (مرکز تخصص چهره سازان)

تاریخ شروع : 1 بهمن 1399


تاریخ اتمام :30 اسفند 1400

توضیح کوتاه:

  

در دوره ی آموزشی کوتاه کردن مو از روی عکس و تصویر، هنرجو زیر نظر مربی فنی حرفه ای آموزش می بیند که زمان هایی که مشتری مایل است تا مدل موهای خود را مشابه با عکسی که نشان می دهد، کوتاه نماید. هنرجو باید مهارت های لازم را کسب نموده و بتواند روش صحیح کوتاه کردن مو را اجرا کند. در دوره ی کوتاهی مو، تمامی نکات و روش های کوتاه کردن مو از روی ژورنال و یا عکس، آموزش داده می شود. برای کوتاه کردن مو نیاز به قیچی تیز، شانه، گیره و وسایل دیگری می باشد که در حین دوره در اختیار هنرجویان قرار می گیرد

به اشتراک گزاری

نام دوره :

دوره آموزش کوتاهی مو سر

در دوره ی آموزشی کوتاه کردن مو، هنرجویان چهره سازان زیر نظر مربی فنی حرفه ای آموزش می بیند و برای شرکت در آزمون فنی حرفه ای کوتاهی مو و گرفتن مدرک معتبرکوتاهی مو این سازمان، آماده می شود.

 این دوره به هنرجو این توانمندی را می دهد که پس از اتمام دوره و یادگرفتن موارد آموزش داده شده بتواند مستقیما وارد بازار کار شود. در دوره ی آموزشی کوتاه کردن مو، ابتدا نکات کلی برای کوتاه کردن مو آموزش داده می شود.

 این موارد شامل شستن اولیه، شانه کردن مو، استفاده از ابزار مناسب، مراحل کوتاه کردن مو و خشک کردن مو بوده که تمامی این مراحل به صورت تئوری و عملی به هنرجو آموزش داده می شود

 در دوره ی آموزشی کوتاه کردن مو از روی عکس و کوتاهی مو ژورنالی، هنرجو زیر نظر مربی فنی حرفه ای آموزش می بیند که زمان هایی که مشتری مایل است تا مدل موهای خود را مشابه با عکسی که نشان می دهد، کوتاه نماید.

هنرجو باید مهارت های لازم را کسب نموده و بتواند روش صحیح کوتاه کردن مو را اجرا کند. در دوره ی کوتاهی مو، تمامی نکات و روش های کوتاه کردن مو از روی ژورنال و یا عکس، آموزش داده می شود.

برای کوتاه کردن مو نیاز به قیچی تیز، شانه، گیره و وسایل دیگری می باشد که در حین دوره هنرجویان می توانند با خرید از فروشگاه چهره سازان در اختیار هنرجویان قرار گیرد.

سرفصل آموزشی کوتاهی مو سر:


زمانبندی و هزینه دوره

نحوه برگزاری :

به سه صورت، خصوصی، نیمه خصوصی و گروهی برگزار می شود. طبق قوانین فنی حرفه ای تعداد نفرات کلاس های خصوصی بین ۱ تا ۳ نفر، نیمه خصوصی ۳ تا ۸ نفر و گروهی از ۸ تا ۲۵ نفر تشکیل می شود.

کلاس ها بعد از به حد نصاب رسیدن با هماهنگی مربی هفته ای سه بار برگزار می شود. ضمنا برای خانم هایی کارمند و یا افرادی که از شهرستان تشریف می آورند، امکان برگزاری کلاس ها در آخر هفته ها، روزهای تعطیل و ساعت های عصر نیز وجود دارد.

بعد از اتمام آموزش کوتاهی مو سر ، چه توانایی هایی کسب می کنید؟

پس از گذراندن دوره کوتاه کردن مو، هنرجو مهارت های کلی کوتاه کردن مو و همچنین نحوه کوتاه کردن مو از روی عکس یا کوتاهی مو ژورنال را فرا می گیرد.

  • كوتاهي با زاويه های مختلف به روش شانه وقيچی
  • كوتاهي با زاويه های مختلف به روش شانه وماشين
  • کوتاهی انواع چتری
  • انواع روش های پیتاژ و پیتاژ ترکیبی
  • پیتاژ همراه با کوتاهی

ابزار و وسایل مورد نیاز: